do ustalenia NOK

Praca Norwegia na produkcji-montażu zabawek bez znajomości języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2015 03:22

Aktualna oferta pracy w Norwegii od września 2015 na produkcji przy montażu zabawek w Oslo. Zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego, zakwaterowanie płatne zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: do ustalenia (zależne od kwalifikacji)
Liczba miejsc: 8
Start: wrzesień 2015
Umowa: na czas określony do końca listopada (ok 3 miesiące)

Fabryka zlokalizowana na przedmieściach Oslo poszukuje pracowników tymczasowych w okresie wzmożonego ruchu przedświątecznego.

Zadania:
– praca przy montażu zabawek wykonanych z tworzyw sztucznych (łączenie elementów ręcznie lub z wykorzystaniem elektronarzędzi)
– kontrola jakości wyrobów schodzących z taśmy
– kompletowanie zestawów i wkładanie do opakowań wraz z instrukcją/gwarancją etc.
– proste prace magazynowe
– dbanie o utrzymanie porządku na miejscu pracy

Wymagania:
– podstawowa/komunikatywna znajomość języka angielskiego (minimum 2 osoby na grupę)
– mile widziane osoby z doświadczeniem na produkcji przy montażu
– gotowość do podjęcia zatrudnienia od września na co najmniej 3 miesiące
– przyjmujemy tylko osoby bez nałogów (całkowity zakaz palenia i picia na terenie zakładu)
– umiejętność pracy zespołowej (teamworking)
– osoby ze znajomością języka norweskiego lub dobrą znajomością angielskiego będą przyjmowane w pierwszej kolejności

Oferujemy:
– atrakcyjne zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy czasowej
– zapewnione zakwaterowanie w hotelu robotniczym (koszt potrącany z wynagrodzenia)
– pracodawca na miejscu zapewnia odpowiednie szkolenie wprowadzające do pracy
– możliwość zorganizowania płatnego transportu do Norwegii
– pomagamy z dopełnieniem wszystkich formalności na miejscu

Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego nw/039/15. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo
mail: norwayworker@europe.com

ID ogłoszenia: 69755d3b7ab3d86b

2 komentarze na “Praca Norwegia na produkcji-montażu zabawek bez znajomości języka Oslo”

  1. wioletaanielska na 24 sierpnia 2015 @ 12:27

    Witam. Jestem zainteresowana Państwa ofertą. Jestem osobą bez nałogów gotową do wyjazdu. Pracowałam już w norwegi ale przy łososiu a dokładnie przy pakowaniu i wysyłce w firmie w Kristiansund.

  2. kamills@onet.pl na 13 września 2015 @ 16:41

    Witam, jestem zainteresowany ofertą wraz z dziewczyna. Proszę o kontakt na e-maila: kamills@onet.pl lub telefoniczny: 795955344