do uzgodnienia NOK

Od zaraz fizyczna praca w Norwegii 2018 na myjni samochodowej bez języka norweskiego

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 marca 2017 18:26

Aktualna oferta zatrudnienia od zaraz w Oslo dla pracowników fizycznych na myjni jako auto detailer. Ogłoszenie pracy w Norwegii 2018 dla osób bez znajomości języka norweskiego, ale z komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – auto detailer
Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia
Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie przygotowanie samochodów do sprzedaży. W tym celu pracownik będzie zajmował się odkurzaniem, wnętrz, myciem na zewnątrz, zdejmowaniem naklejek
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez kierownika

Oczekiwania:

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy w serwisach
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • wykształcenie w kierunku mechanicznym
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • praktyka zawodowa w naprawie sterowników

Zapewniamy:

  • konkurencyjne stawki godzinowe
  • norweskie warunki podjęcia pracy
  • pracę od poniedziałku do piątku w wymiarze 37,5 godziny tygodniowo
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • przez pierwsze pół roku zatrudnienia przez agencję, później kontrakt długoterminowy bezpośrednio z serwisem
  • odzież roboczą
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności, np pomoc przy wyronieniu numeru personalnego, uzyskaniu pozwolenia na pobyt i przy otwarciu konta w banku
  • pomoc w organizacji zamieszkania
  • w początkowym okresie zatrudnienia pomoc koordynatora

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń na podany email:

E-mail: [ogłoszenie wygasło]

źródło: poloniusz.pl

ID ogłoszenia: 8158b9922e158c4

1 odpowiedź na “Od zaraz fizyczna praca w Norwegii 2018 na myjni samochodowej bez języka norweskiego”

  1. piotr 3010 na 5 marca 2017 @ 12:45

    witam, jestem zainteresowany powyzsza oferta pracy ,moj email piotr3010@vp.pl,tel,kontakt.+48570076682