190 / h NOK

Cieśla szalunkowy / Zbrojarz – dam pracę w Norwegii na budowie, Haugesund

  • Miasto: Haugesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 czerwca 2018 17:46

W rejonie Haugesund propozycja legalnej pracy w Norwegii na budowie jako zbrojarz – cieśla szalunkowy. Ogłoszenie adresowane do osób z językiem angielskim oraz doświadczeniem w zawodzie.

Cieśla szalunkowy / Zbrojarz
Norwegia

Opis stanowiska pracy:
Norweska firma LevelGroup poszukuje
wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów w zawodzie:
Cieśla szalunkowy/ Zbrojarz

Wymagania:

Znajomość języka norweskiego lub angielskiego w stopniu min. podstawowym,
Umiejętność montażu systemów szalunkowych Peri, Doka,
Betonowanie oraz zbrojenie zgodnie z rysunkiem technicznym.
Umiejętność czytania rysunku technicznego,
Umiejętność pracy samodzielnej
Dobra kondycja fizyczna
Minimum 3 lata udokumentowanego stażu w zawodzie,

Obowiązki:

Montaż szalunków systemowych Peri / Doka,
Zbrojenie,
Betonowanie
Sumienność, dokładność , pracowitość i samodyscyplina
Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
Przestrzeganie zasad BHP
(Różne projekty)

Mile widziane:

Udokumentowane doświadczenie z pracy na terenie Skandynawii – warunek niekonieczny
Umiejętność pracy w grupie
Spokojne usposobienie
Brak nałogów (alkohol) – warunek konieczny
Prawo jazdy

Pracodawca norweski oferuje:

Stawka 190 NOK/h , zakwaterowanie i przeloty,
Zlecenia u poważnych i profesjonalnych klientów,
Opieka Konsultanta Personalnego,
Umowę, ubezpieczenie na warunkach Norweskich
Możliwa długa współpraca

Miejsce wykonywania pracy:
Haugesund Norwegia

Cv w języku polskim i angielskim prosimy przesłać na adres anna.komaniecka@levelgroup.no

ID ogłoszenia: 8805b0e4fba3cabb

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: LevelGroup
  • Zarejestrowany od: 30 maja 2018

Inne przedmioty dodane przez LevelGroup

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez LevelGroup »