Do uzg. NOK

Malarz-szpachlarz praca w Norwegii na budowie od zaraz, Bergen i Stavanger 2021

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 stycznia 2021 03:00

Dla malarzy-szpachlarzy w rejonie Bergen dostępna od zaraz legalna praca w Norwegii na budowie. Oferta 2021 dla budowlańców ze znajomością języka angielskiego lub norweskiego.

Opis stanowiska pracy

Praca jako malarz/spachlarz na projektach mieszkaniowych i komercyjnych na terenie Bergen lub Stavanger i okolic.

Dla osób będących w Norwegii możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Dla osób przebywających poza granicami Norwegii zapewniamy pomoc związaną z kwarantanną lub testy na miejscu, pomoc w dokumentach uprawniających do przekroczenia granicy norweskiej.

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość pracy w systemie banku godzin na wybranych projektach
Pełne ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe
Możliwość skorzystania z feriepenger – 12%
Pomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalności w urzędach norweskich

Wymagania

Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy jako malarz/ spachlarz
Łatwość komunikacji w języku angielskim lub norweskim
Doświadczenie z Norwegii będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. – światowego lidera wśród firm zarządzających kapitałem ludzkim. Nasza firma to ponad 100 placówek na terenie całej Norwegii, ok. 4600 osób w pracy każdego dnia. Adecco Norwegia to obecnie lider na rynku norweskim. Mamy 60 lat doświadczenia w branży i oferujemy prace w wielu sektorach norweskiej gospodarki. Aktualnie pilnie poszukujemy fachowców z branży budowlanej ( cieśli szalunkowych, cieśli konstrukcyjnych, elektryków, malarzy, monterów rusztowań, monterów K-G, hydraulików, monterów wentylacji) Dysponujemy ofertami pracy m.in. w Oslo, Trondheim, Mo i Ranie, Tønsbergu, Bergen, Sogndal, Tromsø.

Aplikacja przez stronę:

www.infopraca.pl/candidate/joboffer/16733401/apply

źródło: infopraca.pl

ID ogłoszenia: 6335ff90b896285c