156,60/h brutto NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii dla par bez języka pakowanie czekoladek 2023 Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 marca 2022 00:22

Atrakcyjna oferta pracy w Norwegii dla pakowaczy bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladek. Od zaraz zatrudnienie w fabryce z Lillehammer dla par z zakwaterowaniem odpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Miasto: Lillehammer, Norwegia

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Wynagrodzenie: 156,60 NOK na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • proste prace produkcyjne przy linii
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości oraz delikatne ręczne pakowanie do opakowań plastikowych
  • pracownik musi stosować się do zasad BHP, mówiących o zakazie posiadania sztucznych włosów, doczepianych rzęs, paznokci, mocnego makijażu i konieczności stosowania jednorazowych rękawiczek, posiadania czystego, schludnego stroju czy odkażania rąk/obuwia przed wejściem na halę

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • dobra kondycja fizyczna
  • możliwość wykonywania pracy manualnej
  • zaangażowanie
  • brak uzależnień
  • przestrzeganie zasad BHP obowiązujących w zakładzie pracy

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze w pierwszych dniach
  • środki ochronne oraz komplet odzieży pracowniczej
  • wysokie standardy bezpieczeństwa w miejscu pracy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia – terminowe wypłacanie pensji, ubezpieczenie, prawo do płatnego urlopu, możliwość rozwoju, premie oraz dodatki do pensji podstawowej
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w cenie 3000 NOK miesięcznie od osoby
  • wsparcie na miejscu przy dopełnianiu formalności

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do II połowy kwietnia 2022.

Wyjazdy mogą być realizowane od zaraz.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 264623f08b814dfe