228,20/h NOK

Bez znajomości języka Norwegia praca od zaraz na magazynie sprzętu IT w Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 czerwca 2024 02:52
  • Wygasa: 34 dni, 5 godzin

Na magazynie ze sprzętem IT w rejonie Drammen dostępna od zaraz legalna praca w Norwegii jako order picker także bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie 2024 przy kompletacji towaru.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem IT

Miejsce zatrudnienia: Drammen, Norwegia

Start: od zaraz

Pensja: od 228,20 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • Przyjmowanie zwrotów oraz ich przetwarzanie.
  • Kompletowanie i pakowanie zamówień.
  • Zabezpieczanie i przygotowywanie przesyłek do wysyłki.
  • Rozładunek dostaw.
  • Aktualizowanie danych w systemie komputerowym.
  • Prace porządkowe w magazynie.
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację (norweski nie jest wymagany).
  • Doświadczenie w pracy magazynowej będzie atutem.
  • Umiejętność pracy samodzielnej.
  • Dobra kondycja fizyczna.
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • Odpłatne zakwaterowanie w cenie 4500 NOK miesięcznie za osobę.
  • Umowę na okres próbny trwający 3 miesiące z możliwością stałego zatrudnienia dla najlepszych pracowników.
  • Świadczenia socjalne zgodne z norweskim prawem pracy.
  • Szkolenia w miejscu pracy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji.
  • Dofinansowanie do kursu językowego.
  • Odprowadzanie składek na ubezpieczenia.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego me/07/24. W wiadomości oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo
mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 182667612a85ed5c

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.