od 216,60 NOK

Dla par Norwegia praca przy pakowaniu czekoladek bez znajomości języka od zaraz w Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 czerwca 2024 02:53
  • Wygasa: 36 dni, 1 godzina

Firma produkcyjna z Lillehammer poszukuje od zaraz pakowaczy (pary) do pracy w Norwegii. Zatrudnienie bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladowych pralinek na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie na miejscu dostępne odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Lokalizacja: Lillehammer, Norwegia

Zarobki: 216,60 NOK na godzinę pracy brutto

Wakaty: 4

Start: od zaraz

Zakres obowiązków:

  • Precyzyjne pakowanie pralinek zgodnie z wymaganiami i standardami jakości firmy.
  • Inspekcja wyglądu, zapachu i ogólnego stanu produktów, aby upewnić się, że spełniają one normy firmy.
  • Etykietowanie i odpowiednie pakowanie czekoladek według wytycznych produkcyjnych.

Wymagania:

  • Skrupulatność i umiejętność dokładnej pracy.
  • Zdolność do pracy w szybkim tempie przy zachowaniu wysokiej jakości.
  • Gotowość do pracy zmianowej i elastycznego dostosowania się do grafiku.
  • Brak wymogu znajomości języka norweskiego.

Oferujemy:

  • Natychmiastowe rozpoczęcie pracy.
  • Dynamiczne środowisko pracy w branży produkcyjnej z możliwościami rozwoju zawodowego.
  • Wynagrodzenie 216,60 NOK brutto za godzinę.
  • Zakwaterowanie na miejscu dostępne za opłatą.
  • Zatrudnienie dostępne również dla par.

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca miesiąca.

Wyjazdy mogą być realizowane od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 83766760f8e69f75

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.