225 /h NOK

Od zaraz dla par praca w Norwegii bez znajomości języka na produkcji napojów fabryka Lillehammer 2024

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 czerwca 2024 01:39
  • Wygasa: 18 dni, 1 godzina

Od zaraz dostępna również bez znajomości języka propozycja pracy w Norwegii na produkcji napojów. Zatrudnienie także dla par w fabryce z Lillehammer. Mieszkanie dla pracowników będzie zapewnione.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miasto: Lillehammer, Norwegia

Wynagrodzenie: od 225 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Opis stanowiska:

Szukamy pracowników do fabryki produkującej napoje w Lillehammer. Praca jest dostępna od zaraz, również bez znajomości języka. Możliwe zatrudnienie dla par. Główne obowiązki obejmują pakowanie, etykietowanie, obsługę linii produkcyjnej oraz kontrolę jakości. Dodatkowo, pracownicy będą odpowiedzialni za dostarczanie opakowań na linię produkcyjną, zapewniając płynność procesu produkcji.

Wymagania:

  • Staranność i precyzja w wykonywaniu zadań.
  • Gotowość do natychmiastowego rozpoczęcia pracy.
  • Umiejętność komunikacji w języku angielskim będzie dodatkowym atutem.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Własny samochód będzie dodatkowym atutem.
  • Wysoka motywacja i zaangażowanie.

Co oferujemy:

  • Terminowe i jasne wynagrodzenie.
  • Norweską umowę o pracę.
  • Bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach.
  • Samodzielne stanowisko pracy.
  • Kompleksowe szkolenie.
  • Pełny etat dostępny od zaraz.
  • Odzież roboczą.
  • Pakiet świadczeń socjalnych.
  • Pomoc polskiego koordynatora na miejscu.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji:

„Produkcja napojów Lillehammer”

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2024

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 33866638a352c4b8