230 brutto/h+premie NOK

Praca Norwegia od zaraz produkcja dań gotowych bez znajomości języka fabryka Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 czerwca 2024 01:40
  • Wygasa: 34 dni, 15 godzin

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz przy produkcji spoż. dań gotowych. Zatrudnienie bez znajomości języka w fabryce z Bergen. Mieszkanie dla pracowników dostępne za opłatą na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji dań gotowych

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Pensja: od 230 NOK na godzinę pracy brutto +premie, dodatki

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie składników i surowców do produkcji gotowych posiłków, zapewniając ich wysoką jakość i zgodność z normami.
  • Efektywna obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, z uwzględnieniem standardów bezpieczeństwa.
  • Skrupulatna kontrola jakości surowców oraz gotowych produktów na każdym etapie produkcji, aby zapewnić najwyższy standard.
  • Dokładne pakowanie gotowych dań według wytycznych, dbając o ich estetykę i bezpieczeństwo.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w międzynarodowym środowisku, bez konieczności znajomości języka norweskiego, co umożliwia podjęcie pracy przez osoby z różnych krajów.
  • Umiejętność efektywnej współpracy w zespole, wspierając innych pracowników i realizując wspólne cele.
  • Otwartość na dynamiczne warunki pracy, zdolność szybkiego reagowania na zmieniające się wyzwania.

Oferujemy:

  • Komfortowe zakwaterowanie na miejscu, zapewniające bezpieczne i wygodne warunki mieszkaniowe za odpłatnością.
  • Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy, co pozwala na natychmiastowe wejście w życie zawodowe.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, zaczynające się od 230 NOK brutto za godzinę, co zapewnia sprawiedliwą zapłatę za pracę.
  • Długoterminowe zatrudnienie, oferujące stabilność i możliwość rozwoju w sektorze spożywczym.
  • Możliwości rozwoju zawodowego, oferując wsparcie i szkolenia w celu poszerzania umiejętności i kompetencji.

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę składać za pomocą poniższego formularza z zaznaczeniem posady „Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2024″

www.bit.ly/norwegia-rekrutacja

W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertami pracy w Norwegii rezerwujemy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi w procesie rekrutacji kandydatami.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 161666cbe8dd35ac

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.