17760PLN NOK

Pracownik rzeźni do pracy w Norwegii na produkcji mięsnej od zaraz bez języka, Tønsberg

  • Miasto: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 czerwca 2024 01:33
  • Wygasa: 19 dni, 17 godzin

Agencja rekrutacyjna dla kontrahenta z Tønsberg  poszukuje doświadczonych rzeźników do pracy w Norwegii na produkcji mięsnej. Zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego będzie możliwe.

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work od 18 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,

zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Norwegii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

RZEŹNIK – TRYBOWANIE wieprzowiny lub baraniny
– praca bez znajomości języka! Od zaraz!

Miejsce pracy: TØNSBERG

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz / do ustalenia z Pracodawcą

Czas trwania projektu: praca do 15 sierpnia – dla wybranych osób oferta kontraktu na następne 6 miesięcy

Opis stanowiska:
Poszukujemy doświadczonych rzeźników do pracy przy trybowaniu wieprzowiny lub baraniny w dużym zakładzie . Praca polega na obróbce mięsa wieprzowego lub baraniny oraz odbywa się na taśmie.

Wymagania:
– Minimum 3 lata doświadczenia w pracy z nożem ( wołowina/wieprzowina / baranina )
– Zaangażowanie oraz pracowitość
– Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Co możemy Ci zaoferować?
– Stawka w wysokości 295-300 NOK/h (podstawa 162,05 NOK + bonus 135-140 NOK)
-Dodatek stażowy: od 6,80 NOK/h do 24,80 NOK /h w zależności od lat stażu
– Dodatek urlopowy w wysokości +12% wypłacany raz w roku
-Pomoc w pokryciu kosztów dojazdu do Norwegii – 500 NOK dodawane do 1 pensji
– Praca na podstawie umowy o pracę na norweskich warunkach
– Stabilną pracę w przyjaznym środowisku w zmotywowanym zespole
– Zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym
– Możliwość współpracy na dłuższy czas
– Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
– Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

mateusz.krzemien@eurowork.net.pl

ID ogłoszenia: 907665d85a956bd7

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: EUROWORK
  • Zarejestrowany od: 28 maja 2024

Inne przedmioty dodane przez EUROWORK

Ostatnie przedmioty dodane przez EUROWORK »