120/h + dodatki NOK

Bez języka dam pracę w Norwegii dla kierowcy kat.B dostawca pizzy od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 października 2018 02:42

Od zaraz zatrudnimy kierowców kat.B do pracy w Norwegii na stanowisku dostawcy pizzy. Zatrudnienie w restauracji z Oslo dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Kierowca kat.B – dostawca pizzy

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Pensja: 120 NOK brutto na godzinę pracy plus dodatki

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • jest to praca jako kierowca kat.B przy dostarczaniu pod wskazane adresy pizzy oraz innych dań gotowych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wydawanie paragonów, pobieranie zapłaty itp.

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • prawo jazdy kat.B i małolitrażowe auto
  • możliwość pracy w weekendy oraz wieczorami
  • zaświadczenie o niekaralności
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • rzetelne warunki zatrudnienia
  • jedna darmowa pizza na zmianę
  • pracodawca zapewnia zwrot kosztów za ubezpieczenie, sprawy serwisowe oraz paliwo

Aplikacja:

Dla swojego pracodawcy w Norwegii poszukuję polskich pracowników, kierowców chętnych do podjęcia zatrudnienia na podanych warunkach.

Zgłoszenie proszę wysyłać na mojego maila

mateusz.roguski@onet.pl

najlepiej w języku angielskim, żebym mógł pokazać pracodawcy.

Dziękuję za wszystkie zgłoszenia
Pozdrawiam
Mateusz Roguski

ID ogłoszenia: 9925bc2599d1a0a1