od 150/h +napiwki NOK

Bez języka dam pracę w Norwegii od zaraz dla kierowcy kat.B-dostawcy pizzy Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 grudnia 2020 03:30

Aktualna oferta pracy w Norwegii dla kierowcy kat.B na stanowisku dostawcy pizzy. Od zaraz zatrudnienie w Oslo dla osób bez znajomości języka norweskiego, ale z językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

Stanowisko: kierowca kat. B

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Pensja: od 150 NOK na godzinę pracy plus napiwki

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • praca dla dostawcy jedzenia we włoskiej restauracji – głównie pizz i makaronów
  • pracownik będzie zajmował się rozwożeniem ciepłych dań, pobieraniem opłat i wydawaniem reszty wraz z paragonem

Oczekiwania:

  • własny samochód do pracy – najlepiej mały, na gaz
  • możliwość pracy w weekendy i wieczorami
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • świetna orientacja w terenie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodą komunikację
  • optymizm
  • umiejętność utrzymywania pozytywnych relacji z ludźmi

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • płatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu, koszt ok 3000 NOK miesięcznie/os w dobrych warunkach
  • zatrudnienie odbywa się na norweskiej umowie o pracę na czas określony – 3 miesiące
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • atrakcyjne zarobki i napiwki od klientów
  • pizza w każdym dniu roboczym gratis
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • pracodawca oferuje zwrot kosztów za paliwo, niektóre naprawy oraz ubezpieczenie samochodu prywatnego, używanego w celach służbowych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres dostępny poniżej:

mateusz.roguski@onet.pl

ID ogłoszenia: 1345fd34ec54b0c5