176,40/h brutto NOK

Bez języka na magazynie napojów od zaraz oferta pracy w Norwegii, Oslo 2021

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 października 2021 00:34

Hurtownia napojów z Oslo poszukuje kandydatów do pracy w Norwegii od zaraz na magazynie. Zatrudnienie bez znajomości języka 2021 przy zbieraniu zamówień i przygotowaniu palet do dystrybucji.

Stanowisko: Pracownik magazynu z napojami

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Pensja: 176,40 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: praca od października 2021

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Obowiązki:

  • zbieranie zamówień
  • przenoszenie skrzynek, zgrzewek
  • pakowanie oraz zabezpieczanie zamówień
  • współpracowanie z innymi działami
  • pilnowanie porządku
  • transport wewnętrzny towarów – praca z wózkiem paletowym

Wymagania:

  • brak problemów ze zdrowiem
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wielozadaniowość
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • umiejętność pracy w grupie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dobra sprawność fizyczna
  • dokument zaświadczający o niekaralności

Oferujemy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • w pełni legalne zatrudnienie na podstawie umowy norweskiej
  • pierwszą umowę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie pracownicze
  • system zmianowy
  • pracę na pełny etat
  • płatne zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 4500 NOK miesięcznie od osoby

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji

„Magazynier / Komisjoner Oslo”:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2021

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 217616b51531a935