158/h brutto NOK

Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka przy pakowaniu lodów Oslo 2019

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 czerwca 2019 01:57

Od zaraz zatrudnimy do tymczasowej pracy w Norwegii na produkcji przy pakowaniu lodów i deserów mrożonych. Zatrudnienie w fabryce z Oslo bez znajomości języka na czas określony.

Stanowisko: pakowacz lodów

Miasto: Oslo, Norwegia

Pensja: 158 NOK na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • łatwa praca produkcyjna w fabryce lodów i deserów mrożonych
  • obowiązkiem pracownika będzie dbanie o jakość, pakowanie, pilnowanie ciągłości i dostarczanie składników
  • zadania wykonywane są w warunkach chłodniczych

Wymagania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • posiadanie aktualnych badań z sanepidu do pracy z żywnością
  • schludność i przestrzeganie zasad BHP – np. brak tipsów, sztucznych paznokci, rzęs i włosów
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pełna punktualność
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • umowę na czas określony
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • pomoc przy zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • płatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie 3800 NOK miesięcznie
  • dobre zarobki i solidne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019

z zaznaczeniem stanowiska „Produkcja / pakowanie lodów Oslo”

ID ogłoszenia: 2745cfc0d4a299ce

3 komentarze na “Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka przy pakowaniu lodów Oslo 2019”

  1. Dagmara.1319 na 11 czerwca 2019 @ 14:36

    Wysłałam swoje cv, prosze o kontakt

  2. Proszę o kontakt

  3. Marcin19822 na 23 lipca 2019 @ 14:02

    Witam jestem zainteresowany Mieszkam w oslo Moj numer +4796986809