12-15 tys. NOK

Bez języka norweskiego praca Norwegia na budowie dla malarza Trondheim

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2017 00:06

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Trondheim dla Polaków bez znajomości języka. Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegi na budowie w charakterze malarza. Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Malarz budowlany
Numer referencyjny: 11490
Dostępne lokalizacje: Trondheim, Tromsø, Bergen
Wynagrodzenie: 12-15 tyś zł
Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska:

  •  prace budowlane  wewnątrz oraz na zewnątrz
  • malowanie, tapetowanie
  • wyrównywanie powierzchni
  • inne zadania zlecone przez koordynatora

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • przynajmniej zawodowe wykształcenie
  • minimum 3 lata udokumentowanego doświadczenia
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziana znajomość języka norweskiego
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia, zdobytego na terenie państw skandynawskich
  • referencje od poprzednich pracodawców będą dodatkowym atutem
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • norweską umowę o pracę
  • bardzo dobre wynagrodzenie a stawki godzinowe wynoszące około 185-220 NOK (w zależności od miejsca zatrudnienia i posiadanych kwalifikacji)
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie około 3600-5500 NOK miesięcznie od osoby
  • dostęp do wi-fi
  • wsparcie koordynatora
  • długotrwałe zatrudnienie dla najlepszych

Dla osób posiadających odpowiednie doświadczenie ale bez znajomości języka norweskiego oferujemy możliwość wzięcia udziału w kursie językowym na terenie Polski.

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 34758ff5c5f4c521

1 odpowiedź na “Bez języka norweskiego praca Norwegia na budowie dla malarza Trondheim”

  1. Arturex227 na 7 maja 2017 @ 17:40

    Witam wraz z dwoma kolegami szukamy pracy wykonczenia wnetrz(malarz, szpachlarz,plytkarz itp.) . Jestesmy na miejscu tzn. Norwegia , Trondheim jestesmy komunikatywni w jezyku angielskim, w razie potrzeby sprawdzenia naszych rekomendacji mozemy podac nr do wlascicieli domow ktore wykonczylismy .
    Jesli maja panstwo dla nas oferte wspolpracy prosimy o kontakt pod nr.tel +48506393045 lub +4746365289