do ustalenia NOK

Bergen dam pracę w Norwegii na budowie przy wykończeniach montaż regipsów

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2015 01:17

Aktualna oferta pracy w Norwegii na budowie przy wykończeniach. Zatrudnienie w Bergen bez znajomości języka norweskiego przy regipsach – montażu ścianek działowych i sufitów.

Stanowisko: Moner płyt K-G

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca polegać będzie na montażu płyt kartonowo gipsowych w postaci sufitów podwieszanych i ścianek działowych.
  • Osoba zatrudniona ma za zadanie wykonywać prace wykończeniowe związane ze szpachlowaniem, gipsowaniem i malowaniem.

Oczekiwania:

  • minimum 3 – 5 lat doświadczenia w zawodzie przy montażu jednego z kolejnych systemów – Armstrong, Kanuf, Deko
  • możliwość przejścia rozmowy rekrutacyjnej oraz testów w Krakowie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej B1
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w krajach skandynawskich

Oferujemy:

  • wysokie stawki godzinowe
  • wsparcie z formalnościami i pomoc w kwestiach urzędowych
  • umowa o pracę podpisana z norweską agencją pracy
  • zorganizowane miejsce zamieszkania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • praca.francja@interkadra.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/monter-kg-system-deko-armstrong-knauf-2924829.html

ID ogłoszenia: 9855bfea327fba4

1 odpowiedź na “Bergen dam pracę w Norwegii na budowie przy wykończeniach montaż regipsów”

  1. Witam. Jestem zainteresowany oferta pracy. 517-943-512.Pozdrawiam.