od 155/h brutto NOK

Bez języka od zaraz oferta pracy w Norwegii na magazynie hurtowni zabawek w Stavanger do końca roku 2020

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 września 2020 01:54

Od zaraz do końca roku 2020 oferta tymczasowej pracy w Norwegii na magazynie hurtowni zabawek. Zatrudnienie bez znajomości języka w rejonie Stavanger przy kompletowaniu zamówień. Zakwaterowanie dla pracowników będzie zorganizowane.

Stanowisko: Pracownik magazynu z zabawkami

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Wynagrodzenie: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 155 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • wykonywanie zadań o charakterze pomocniczych na magazynie hurtowni z zabawkami
  • pracownik będzie zajmować się zbieraniem produktów zgodnie z zamówieniami, obsługą wózków, rozładunkiem dostaw, aktualizowaniem danych komputerowych

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz do końca roku
  • dobra kondycja fizyczna
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • zaangażowanie, zdyscyplinowanie, pracowitość
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • atutem będzie prawo jazdy kat.B oraz własne auto

Oferujemy:

  • płatne zamieszkanie zorganizowane w cenie 4000 NOK od osoby miesięcznie
  • norweską umowę o pracę na okres 3 miesięcy
  • atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora i pełna opieka na miejscu – możliwe również asystowanie

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca września 2020.

Prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 4495f65406d87886