od 195 brutto/h NOK

Od zaraz praca w Norwegii dla par bez znajomości języka na produkcji rowerów Sandnes

  • Miasto: Sandnes
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2022 00:41

Oferta pracy w Norwegii dla par bez znajomości języka na produkcji rowerów i hulajnóg elektrycznych. Zatrudnienie w fabryce z Sandnes od zaraz przy manualnym montażu elementów.

Stanowisko: Pracownik produkcji rowerów

Miasto: Sandnes, Norwegia

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: od 195 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • praca na każdym etapie produkcji rowerów oraz hulajnóg elektrycznych
  • pracownik odpowiedzialny będzie za montaż, dbanie o wysoką jakość i pakowanie
  • zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej

Wymagania:

  • samodyscyplina
  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie wykształcenie związane z elektroniką
  • zdolności manualne
  • zaangażowanie
  • pełna samodzielność
  • punktualność
  • zdolności techniczne
  • motywacja, pracowitość, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w poważnej firmie produkcyjnej
  • umowę norweską na okres próbny, z opcją podjęcia stałej pracy dla najlepszych
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • zakwaterowanie w cenie 3000 NOK miesięcznie od osoby
  • pracę od zaraz
  • możliwość rozwoju
  • uniform służbowy
  • prawo do płatnego urlopu wypoczynkowego

Aplikacja:
Zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa próbna na 3 miesiące z opcją przedłużenia na cały rok 2022.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Produkcja rowerów. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca sierpnia 2022. Zatrudnienie od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 49662ee6b760a4ce