154/h brutto + mieszkanie + wyżywienie NOK

Bez języka oferta pracy w Norwegii pomoc kuchenna od zaraz w restauracji Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 czerwca 2017 00:30

Restauracja hotelowa z Drammen posiada wakat na stanowisku pomocy kuchennej. Ogłoszenie pracy w Norwegii do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pomoc kuchenna
Miejsce zatrudnienia: Drammen, Norwega
Zarobki: 154 NOK na godzinę pracy brutto
Czas trwania umowy: 6 miesięcy
Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie dla hotelu mieszczącego się w Drammen na stanowisku pomocy kuchennej w części restauracyjnej
  • osoba zatrudniona będzie stanowiła wsparcie całego zespołu na kuchni
  • obowiązkiem będzie zmywanie naczyń, obsługa zmywarek, dbanie o porządek
  • pracownik będzie zajmował się przygotowywaniem i kontrolą jakości składników
  • inne prace pomocnicze

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz
  • świetne zorganizowanie
  • motywacja do podjęcia pracy o takich charakterze
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • atutem będzie doświadczenie
  • mile widziane referencje od poprzednich pracodawców
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie umożliwiającym podstawową komunikację
  • szybkość, zwinność, elastyczność

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • darmowe zamieszkanie oraz pełne wyżywienie
  • pracę od zaraz na czas określony – obowiązują półroczne kontrakty
  • wysokie zarobki wypłacane przelewem na konto pracownika

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: „Pomoc kuchenna Drammen”

ID ogłoszenia: 917594b8d5ed413e

2 komentarze na “Bez języka oferta pracy w Norwegii pomoc kuchenna od zaraz w restauracji Drammen”

  1. patryk.ryba na 25 czerwca 2017 @ 20:49

    Dzien dobry nie moge skopiowac linku aby wyslac Cv vzy ofloszenie dalej aktualne ?

  2. oktawiatwardowska na 7 lipca 2017 @ 09:44

    Witam, razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Mamy doświadczenie w gastronomii. Znamy dobrze język angielski. Proszę o kontakt telefoniczny (694776791) lub email (oktawiatwardowska@o2.pl). Pozdrawiamy, Oktawia Twardowska i Jakub Góreczny.