145 NOK/h + zamieszkanie NOK

Oferta sezonowej pracy w Norwegii pomocnik w rolnictwie od zaraz bez języka

  • Miasto: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 września 2016 04:22

Poszukujemy chętnych do podjęcia sezonowej pracy w Norwegii. Zatrudnienie w gospodarstwie z Moss do podjęcia od zaraz bez znajomości języka przy zbiorach warzyw i udoju bydła mlecznego.

Stanowisko: Pomocnik w gospodarstwie
Liczba wakatów: 5
Rozpoczęcie: od zaraz
Lokalizacja: Moss, Norwegia
Stawka godzinowa: 145 NOK brutto na godzinę

Obowiązki:

  • wsparcie prac rolniczych w gospodarstwie z Moss
  • zbiory warzyw na polu
  • sortowanie i pakowanie
  • karmienie trzody chlewnej i sprzątanie
  • mechaniczny udój bydła mlecznego

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • mile widziane osoby ze znajomością języka angielskiego
  • zaangażowanie
  • zmotywowanie do osiągania zamierzonych celów
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie na miejscu w dobrych warunkach, zapewnione jest miejsce w ogrzewanym domu z kuchnią, łazienką i sypialniami
  • możliwość zatrudnienia dla par i grup
  • zatrudnienie bez pośredników, umowa będzie podpisana bezpośrednio u norweskiego rolnika
  • solidne warunki zatrudnienia
  • pomoc koordynatora porozumiewającego się w języku polskim

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji:

“Pomocnik w gospodarstwie rolnym Moss”:

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 45057e078f34f56b

1 odpowiedź na “Oferta sezonowej pracy w Norwegii pomocnik w rolnictwie od zaraz bez języka”

  1. Witam czy dwumiesieczne zatrudnienie wchodzi w gre? Jak tak to jestem zainteresowany. Pozdrawiam