od 200/h brutto NOK

Bez znajomości języka Norwegia praca fizyczna od zaraz przy przeprowadzkach Tønsberg

  • Miasto: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 września 2022 02:07

Oferta fizycznej pracy w Norwegii przy przeprowadzkach firm i klientów prywatnych. Zatrudnienie w Tønsberg od zaraz dla chętnych bez znajomości języka norweskiego. Pracodawca oferuje możliwość skorzystania z płatnego zakwaterowania na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy przeprowadzkach

Wynagrodzenie: od 200 NOK na godzinę pracy brutto

Wakaty: 12

Termin: od zaraz

Miasto: Tønsberg, Norwegia

Opis stanowiska pracy:

  • praca zespołowa o charakterze fizycznym przy świadczeniu usług przeprowadzkowych
  • konieczna jest zdolność do współpracy oraz wysoka kondycja przy przenoszeniu, wynoszeniu rzeczy
  • pracownik odpowiedzialny jest za dbanie o powierzone mienie i bezpieczny transport do miejsca docelowego

Oczekiwania:

  • umiejętność wydajnej pracy zespołowej
  • mile widziane doświadczenie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • wysoka kultura osobista
  • brak nałogów
  • wysoka sprawność fizyczna
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • możliwość wyjazdów
  • zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • pracę w Norwegii na pełny etat
  • zatrudnienie na podstawie umowy norweskiej
  • pierwsza umowa na okres próbny!
  • rzetelne wdrożenie w obowiązki
  • przyjazny, wspierający zespół
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pracodawca zapewnia możliwość skorzystania z płatnego lokum w cenie 3000 NOK miesięcznie
  • terminowe wypłacanie pensji
  • udział w programie poleceń pracowniczych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.eu

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.

Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 865631afc4815874