169/h brutto NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii sprzątanie po remontach z językiem angielskim Askim 2021

  • Miasto: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 stycznia 2021 02:10

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Askim przy sprzątaniu po remontach. Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii 2021 ze znajomością języka angielskiego i dobrą kondycją fizyczną.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Askim, Norwegia

Pensja: 169 NOK na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 7

Termin zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • fizyczna praca zespołowa przy sprzątaniu budynków przemysłowych oraz mieszkalnych po wykończeniach i remontach
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie usunięcie kurzu oraz zabrudzeń budowlanych, pozbywanie się kamienia z armatury, mycie luster, okien, pranie podłóg
  • praca polega na przygotowaniu domu/mieszkania/biura do wprowadzenia się
  • zadaniem osób zatrudnionych nie będzie wynoszenie gruzu – no chyba, że za dodatkową ekstra opłatą

Wymagania:

  • pełna samodzielność, solidność, odpowiedzialność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak nałogów
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy w grupie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacją
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • dobre wynagrodzenie wypłacane na czas
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • pracodawca zapewnia wysokiej jakości chemię oraz sprzęty do sprzątania
  • pracę na podstawie umowy norweskiej
  • norweską umowę z ubezpieczeniem, świadczeniami, urlopem
  • pomoc w szukaniu mieszkania/pokoju do wynajęcia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.eu

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.
Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 798600acaa997dab