165 /h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii na magazynie z kosmetykami bez języka od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2016 02:22

Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka do podjęcia od zaraz. Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii na magazynie drogeryjnym z siedzibą w Oslo przy komisjonowaniu.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zarobki: 165 NOK na godzinę brutto

Zakres zadań:

  • Osoba zatrudniona odpowiadać będzie za rozładunek i przeliczenie towaru, porządkowanie półek magazynowych, komisjonowanie oraz skanowanie produktów. Do zadań należeć będzie pakowanie i odpowiednie etykietowanie paczek.

Oczekiwania:

  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • brak problemów z podjęciem pracy zmianowej
  • dyspozycyjność od zaraz
  • sprawność fizyczna, zwinność, spostrzegawczość
  • dobre zorganizowanie
  • zdolność do pracy w grupie, umiejętność bezkonfliktowej pracy
  • punktualność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zasadach norweskich
  • legalne zatrudnienie z ubezpieczeniem i odprowadzaniem składek
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 16/2016” w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 169570c303a3a7cf

1 odpowiedź na “Dam pracę w Norwegii na magazynie z kosmetykami bez języka od zaraz Oslo”

  1. Justyna_florek na 21 listopada 2018 @ 13:55

    Oferta aktualna?