165/h brutto NOK

Bez języka ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz na magazynie drogeryjnym Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 lipca 2018 03:26

Propozycja zatrudnienia w Oslo na magazynie hurtowni drogeryjnej przy zbieraniu zamówień. Od zaraz ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Pensja: 165 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • kompletowanie produktów zgodnie z zamówieniem
  • dbanie o porządek na magazynie oraz w dokumentach
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego
  • rozładunek dostaw

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • rzetelne wypełnianie zadań
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdyscyplinowanie, pracowitość
  • dobra kondycja fizyczna
  • brak nałogów
  • mile widziane doświadczenie

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia oraz norweską umowę
  • możliwość pobierania świadczeń socjalnych
  • opieka koordynatora Polaka
  • pomoc przy formalnościach
  • możliwość podjęcia zatrudnienia w Norwegii od zaraz
  • ubezpieczenie
  • wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu, pracodawca udostępnia pokoje w cenie 3600 NOK miesięcznie

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:
Lagerarbeid.Bemanning@fastservice.com z dopiskiem „lagermedarbeider 18/2018″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 8795b53a2aee5558

5 komentarzy na “Bez języka ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz na magazynie drogeryjnym Oslo”

  1. Krzysztof Perdek na 24 lipca 2018 @ 00:01

    Jestem wstępnie zainteresowany , mój język angielski jest na poziomie A2 / B1 , mógłbym wyjechać nawet jutro. Tylko proszę o więcej szczegółów tel. 791 852 915

  2. Lolek09876 na 4 sierpnia 2018 @ 20:09

    Proszę o więcej informacji. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Mój adres mailowy karolstanczak79@wp.pl

  3. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy.
    Tel. kontaktowy 793 900 532
    emal rasz1@wp.pl

  4. Jacenty2000 na 15 sierpnia 2018 @ 02:44

    Proszę dzwonić, jestem do dyspozycji 728 255 066

  5. Dzień dobry,
    Jestem zainteresowany podjęciem powyższej pracy. Przez ostatnie dwa lata prowadziłem sklep internetowy. Do moich obowiązków należało: obsługa platformy sklepowej, przyjmowanie zamówień, kontakt z dystrybutorami, obsługa magazynu tj. kontrola jakości produktów, przygotowanie przesyłek następnie ich wysyłka. Wcześniej przez osiem lat prowadziłem działalność usługową w sektorach: budowlany, stoczniowy, logistyczny (działania wspomagające pracę magazynów, komisjonowanie). Jestem osobą odpowiedzialną i sumienną. Świetnie radzę sobie w „pracy z ludźmi”, potrafię pozytywnie wpłynąć na współpracowników co na pewno przełoży się na efektywność prac całej grupy.
    Znajomość programów typu excel, word, adobe illustrator, archicad itp. Nie powinienem mieć również problemu z komunikacją w języku angielskim bądź niemieckim. Jestem dyspozycyjny od zaraz, szukam pracy na dłuższy okres czasu.
    Pozdrawiam

    dane kontaktowe tel: +48 609 004 407