od 165 brutto/h NOK

Dam pracę w Norwegii na produkcji rowerów bez znajomości języka 2021 w Sandnes

  • Miasto: Sandnes
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 listopada 2020 01:30

W fabryce z Sandnes od stycznia 2021 propozycja podjęcia pracy w Norwegii na produkcji przy montażu rowerów. Ogłoszenie bez znajomości języka norweskiego!

W związku z uruchomieniem nowej linii produkcyjnej rowerów elektrycznych oraz hulajnóg fabryka poszukuje kompetentne osoby gotowe do rozpoczęcia pracy w Norwegii od stycznia 2021.

Stanowisko: Pracownik produkcji rowerów

Lokalizacja: Sandnes, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: styczeń 2021

Pensja: od 165 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • głównym obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie montaż części rowerowych na linii produkcyjnej
  • zadania wykonywane są na różnych etapach produkcji
  • pracownik będzie również odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości, obsługę elektronarzędzi, sortowanie, pakowanie itp.

Wymagania:

  • samodzielność
  • zdolności manualne
  • preferowane zgłoszenia od osób ze zdolnościami technicznymi
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od nowego roku 2021
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dużą zaletą jest doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku lub wykształcenie związane z elektroniką
  • punktualność
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • gwarancję rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • odpłatne zakwaterowanie w mieszkaniach pracowniczych o dobrym standardzie za 3000 NOK miesięcznie od osoby
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie
  • płatny urlop

Aplikacja:
Zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa próbna na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Produkcja rowerów. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca bieżącego roku. Zatrudnienie od stycznia 2021.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 3825fc18711edfe0