od 160/h brutto NOK

Bez języka oferta fizycznej pracy w Norwegii sortowanie owoców od zaraz Oslo 2021

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 października 2021 00:04

Oferta fizycznej pracy w Norwegii przy sortowaniu owoców. Zatrudnienie 2021 w Oslo od zaraz dla chętnych bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Sortowacz owoców

Miasto: Oslo, Norwegia

Pensja: od 160 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od października/listopada 2021

Obowiązki:

  • zatrudnienie w sortowaniu jako pomocnik
  • do zadań należeć będzie sortowanie oraz pakowanie owoców przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • zręczność
  • dobra kondycja fizyczna
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • zaangażowanie
  • dostępność na najbliższe 6 miesięcy
  • punktualność
  • gotowość pracy na zmianie wieczornej

Zapewniamy:

  • na miejscu opieka koordynatora Polaka, który zapewnia pomoc w każdej sprawie
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na stałe
  • norweską umowę o pracę podpisaną na pół roku
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • pracę w systemie zmianowym
  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatne na miejscu, koszt od osoby to 3500 NOK miesięcznie

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca października 2021.

Pierwszy wyjazd realizowany będzie od zaraz.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 654615828c549973