od 152/h brutto NOK

Dla par od zaraz fizyczna praca w Norwegii bez języka sortowanie odzieży Trondheim

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2021 00:29

Oferta fizycznej pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie od zaraz w Trondheim dla par z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Wynagrodzenie: od 152 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Trondheim, Norwegia

Obowiązki:

  • praca w sortowani przy rozdzielaniu ręcznym ubrań, akcesoriów a także zabawek czy sprzętów małego AGD

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • dobra kondycja fizyczna
  • pracowitość
  • zręczność
  • zwinność
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • norweską umowę o pracę na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia na stałe
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • odprowadzanie składek
  • płatny urlop
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane w mieszkaniach wynajętych przez pracodawcę
  • środki ochrony indywidualnej
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu:

„Norwegia praca w sortowni odzieży. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do II połowy sierpnia 2021. Pierwszy wyjazd możliwy jest nawet od zaraz.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 9456104dd5875756