166/h NOK

Norwegia praca od zaraz przy sprzątaniu biur z językiem angielskim w Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 maja 2018 21:43

Umożliwiamy wyjazd od zaraz do Oslo dla sprzątaczy i sprzątaczek. Oferta atrakcyjnej pracy w Norwegii dla osób ze znajomością języka angielskiego przy sprzątaniu biur na zmianie wieczornej.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zarobki: obowiązuje stawka 166 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na zmianie wieczornej przy sprzątaniu biur
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej jest sprzątanie całego budynku, szczególnie części wizytowej – sal konferencyjnych, toalet, windy, poczekalni itp.
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wycieranie biurek, zbieranie brudnych naczyń zostawionych na biurkach, odkurzanie, mycie szyb itp.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaangażowanie
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • przykładanie się do obowiązków
  • chęć do podjęcia nauki języka niemieckiego
  • sumienne wypełnianie obowiązków

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie odpłatne na miejscu koszt 4500 NOK brutto miesięcznie
  • bardzo dobre warunki finansowe plus atrakcyjne premie za wydajną pracę
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • przeszkolenie pracownicze, odpowiedni strój, wszelkie środki chemiczne i ochronne do wykonywania tej pracy

Aplikacja:
zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa próbna na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Sprzątanie biur, Oslo. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca maja 2018. Zatrudnienie możliwe nawet od zaraz.

email: soknadansatte2018@fastem.com

ID ogłoszenia: 3625af6daeb1ad2d