156,40/h NOK

Dla par praca w Norwegii bez języka na magazynie z żywnością od zaraz Bergen 2019

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 maja 2019 01:57

Propozycja zatrudnienia w Bergen na magazynie spożywczym dla par bez znajomości języka. Od zaraz ogłoszenia aktualnej pracy w Norwegii 2019 dla Polaków przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier

Miasto: Bergen, Norwegia

Pensja: 156,40 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • zbieranie zamówień składanych drogą elektroniczną
  • pakowanie towarów i przygotowywanie do wydania
  • prowadzenie dokumentacji
  • prace porządkowe
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez przełożonego

Oczekiwania:

  • świetna organizacja czasu pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • wysoka sprawność fizyczna
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz w oparciu o norweską umowę na okres próbny z możliwością podjęcia stałej pracy dla pracowników najlepszych
  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane dla pracowników w pensjonacie, koszt to 4000 NOK od osoby lub 6000 NOK od pary
  • wsparcie rezydenta Polaka

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu:

„Norwegia praca na magazynie spożywczym. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca maja 2019. Pierwszy wyjazd możliwy jest na początku czerwca 2019.

email: soknadansatte@fastem.com

ID ogłoszenia: 3325cd6cbbb871d5

1 odpowiedź na “Dla par praca w Norwegii bez języka na magazynie z żywnością od zaraz Bergen 2019”

  1. Agnieszka Gozdur na 15 maja 2019 @ 10:39

    Witam

    Jesteśmy zainteresowani ofertą. Wraz z narzeczonym. Kontakt na maila.. agnieszkagozdur58@gmail.com