152,40/h + zakwaterowanie NOK

Bez języka dam pracę w Norwegii od zaraz na produkcji mrożonej pizzy Bergen 2018

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 kwietnia 2018 02:02

Pilnie poszukujemy chętnych do podjęcia tymczasowej pracy w Norwegii na produkcji pizzy. Zatrudnienie w fabryce z Bergen od zaraz dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: 152,40 NOK na godzinę pracy brutto

Miasto: Bergen, Norwegia

Opis zadań:

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie zajmować się przygotowywaniem składników do produkcji pizzy
  • obowiązkiem będzie mycie, krojenie produktów oraz układanie na blaty
  • ponadto do zadań należy obsługa maszyn produkcyjnych, smarowanie blatów sosami
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w gastronomii
  • brak problemów z podjęciem pracy w systemie zmianowym
  • niewymagana znajomość języka norweskiego
  • zaświadczenie o niekaralności
  • pracowitość, sumienność
  • świetne zorganizowanie czasu pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy tymczasowej
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna
  • odzież roboczą
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane w komfortowych warunkach, zorganizowane jednoosobowe pokoju w mieszkaniu wynajmowanych przez pracodawcę

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca bieżącego miesiąca.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest od zaraz.

email: soknadansatte@fastem.com

ID ogłoszenia: 2755ac532e9ee795

10 komentarzy na “Bez języka dam pracę w Norwegii od zaraz na produkcji mrożonej pizzy Bergen 2018”

  1. Jestem zainteresowana, prosze o kontakt 506373571

  2. Witam, jestem zainteresowany ofertą. Podany adres e-mail nie działa. Proszę o kontakt lukarise.22@interia.eu

  3. AdriannaKampa na 16 kwietnia 2018 @ 20:47

    Dzień Dobry,
    jestem zainteresowana ofertą pracy. Proszę o kontakt na akampa94@gmail.com lub tel.693855356.

    Pozdrawiam

  4. KarolinaK2018 na 18 kwietnia 2018 @ 10:14

    Proszę o kontakt na maila kara.box@interia.pl. Adres E-mail nie działa.

  5. Podany adres a-mail nie dziala. Blad serwera ze strony nadawcy…..Prosze o kontakt
    511 751 190
    zdzisial@wp.pl
    Jestem zainteresowana oferta.

  6. Jestem gotowa na wyjzd od czerwca.

  7. Witam, jestem zainteresowan ta oferta pracy. Prosze o kontakt na adres e-mail steinmagda89@gmail.com lub na numer tel.+48518804441

  8. beata.rodz na 10 maja 2018 @ 15:40

    jestem zainteresowana prosze o kontakt

  9. MartynaBB na 10 maja 2018 @ 16:32

    3 osoby gotowe do pracy od Czerwca. kontakt 669080413

  10. jestem zainteresowany,proszę o kontakt na adres e-mail

    herzawy45@Gmail.com

    telefon/+48 662 264 440