23.500 brutto + zakwaterowanie NOK

Naprawa palet od zaraz oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka Ålesund 2018

  • Miasto: Ålesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 czerwca 2018 02:44

Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii dla Polaków przy naprawie palet drewnianych. Od zaraz zatrudnienie w miejscowości Ålesund dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do naprawy palet

Miejscowość: Ålesund, Norwegia

Pensja: 23500 NOK brutto miesięcznie

Umowa: na 6 miesięcy

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • przeprowadzanie kontroli stanu towaru i naprawa palet drewnianych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za należyte obsługiwanie elektronarzędzi w procesie naprawczym

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku stolarza
  • dyspozycyjność od zaraz
  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • bardzo dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • norweskie warunki zatrudnienia
  • umowę na pół roku
  • ubezpieczenie
  • pełny etat w wymiarze ok. 160 godzin miesięcznie
  • wolne weekendy i pracę od pon – pt w stałych godzinach 8:00 do 16:00
  • pomoc medyczną
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • wolne weekendy

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca czerwca 2018.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest jeszcze w kwietniu 2018.

e-mail: soknadansatte2018@fastem.com

ID ogłoszenia: 6015b25949a36291

2 komentarze na “Naprawa palet od zaraz oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka Ålesund 2018”

  1. arturm1000 na 20 czerwca 2018 @ 22:27

    Jestem zainteresowany. Tel. 888096384

  2. Wojciech Piskorski na 26 czerwca 2018 @ 19:58

    Jestem zainteresowany. Tel. 506767556