163,20/h NOK

Bez znajomości języka fizyczna praca Norwegia od zaraz przy odśnieżaniu Bergen 2019

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 listopada 2018 01:30

Propozycja podjęcia fizycznej pracy w Norwegii na sezon 2018-2019 przy odśnieżaniu ulic, chodników. Ogłoszenie aktualne od zaraz w Bergen bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do odśnieżania

Miejscowość: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: 163,20 na godzinę pracy NOK brutto

Start: od zaraz

Liczba miejsce do obsadzenia: 4

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna, polegająca na ręcznym oraz mechanicznym odśnieżaniu ulic, podjazdów, chodników, skwerów, parkingów itp.
  • w przypadku braku opadów śniegu zadania związane z zamiataniem liści, utrzymaniem terenów zielonych (porządkowanie)

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • odzież + odpowiednie obuwie
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie, koszt miesięczny to 4300 NOK od osoby
  • wdrożenie w obowiązki oraz pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • minimum 150 godzin pracy miesięcznie – jeżeli nie będzie śniegu pracodawca wypłaca tzw.: postojowe – w wysokości połowy stawki godzinowej
  • zatrudnienie tymczasowe
  • pracę od zaraz do końca marca 2019

Aplikacja:
zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa próbna na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Odśnieżanie Bergen + Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna teraz. Zatrudnienie od zaraz.

email: soknadansatte@fastmail.com

ID ogłoszenia: 2315bdd86e639391