Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

do ustalenia NOK

Norwegia praca na budowie Hydraulik monter instalacji sanitarnych z j. angielskim

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2014 03:15
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Norwegia praca na budowie Hydraulik monter instalacji sanitarnych z j. angielskim

Opis

Agencja pracy za granicą poszukuje Hydraulików – monterów instalacji sanitarnych chętnych do podjęcia pracy w Norwegii na powyższym stanowisku. Oferta ze znajomością języka angielskiego.

Hydraulik/Monter instalacji sanitarnych
Nr ref.: Hyd/N/03/14- monst
Miejsce pracy: Norwegia

Wymagamy:

-Wykształcenie zawodowe lub czeladnicze jako: hydraulik, monter instalacji sanitarnych lub monter instalacji budowlanych
-Min. 3 lata udokumentowanego świadectwami pracy doświadczenia jako hydraulik
-Komunikatywna znajomość języka angielskiego
-Pozytywne referencje od byłych pracodawców
-Motywacja do pracy w Skandynawii
-Pozytywne nastawienie do wykonywanej pracy
-Dyspozycyjność do udziału w bezpośrednim spotkaniu z przedstawiciel z Norwegii w czerwcu 2014. Spotkania odbędą się w Krakowie lub/i Warszawie
-Gotowość do udziału w bezpłatnym szkoleniu BHP w Rabce. Zakwaterowanie i wyżywienie w trakcie szkolenia zapewnia Adecco. Zakwaterowanie jest organizowane w nowo wyremontowanym ośrodku wypoczynkowym.

Oferujemy:
Przed wyjazdem w Polsce:

W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy wszystkim kandydatom pomoc konsultanta Adecco w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu rekrutacyjnym. Kandydaci mogą liczyć na szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez przedstawiciela z Norwegii, podczas finalnego spotkania rekrutacyjnego. Konsultanci Adecco pomagają w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii.

W Norwegii:
-Legalne zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
-Stawka gwarantowana zgodna z norweskimi standardami i norweskim prawem pracy. Wysokość wynagrodzenia uzależniona od posiadanych kwalifikacji i umiejętności.
-Możliwość długoterminowej współpracy
-Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy
-Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w Norwegii
-Możliwość skorzystania z programu Adecco Fordel oferującego m.in. pakiety rabatowe, dofinansowanie szkoleń lub zajęć poza godzinami pracy (np. zajęcia sportowe, sprzęt sportowy).
-W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci i.t.p

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV na adres e-mail:
air.szczecin@adecco.com
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

ID ogłoszenia: 49053efe24268da8

 

ilość wszystkich wyświetleń: 768, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.