do ustalenia NOK

Praca w Norwegii na magazynie żywności od zaraz w Tromsø październik

  • Miasto: Tromsø
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 października 2015 23:45

Hurtownia spożywcza z Tromsø poszukuje od zaraz magazynierów gotowych do pracy w Norwegii przy zbieraniu, kompletowaniu zamówień i układaniu ich na paletach. Ogłoszenie adresowane do osób z doświadczeniem i znajomością języka norweskiego.

Stanowisko: magazynier / orderpicker
Zarobki: do ustalenia
Miejsce pracy: Tromsø
Liczba wakatów: 2
Start: od zaraz

Zadania:
– zbieranie kompletowanie zamówień na magazynie w systemie pick by voice
– obsługa wózka widłowego
– układanie towaru na paletach i przygotowanie do wysyłki

Wymagania:
– ważne uprawnienia na wózki widłowe
– dobra znajomość języka norweskiego
– doświadczenie w kompletowaniu zamówień na magazynach
– uczciwość, rzetelność
– niezawodność i punktualność

Oferujemy:
– umowę o pracę bezpośrednio z norweską firmą
– możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
– dla najlepszych pracowników umowa bezterminowa na pełny etat
– atrakcyjne warunki płacowe zgodne z lokalnymi standardami
– przyjazną i miłą atmosferę

Jak aplikować?

Zgłoszenia za pośrednictwem formularza na stronie:

finn.no/finn/job/parttime/object?finnkode=65318814

źródło: Finn.no

ID ogłoszenia: 8456157ec3b39e0