169 brutto NOK

Norwegia praca przy pakowaniu wędliny na produkcji bez znajomości języka Sarpsborg

  • Miasto: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2015 02:37

Producent wędlin z Sarpsborg pilnie poszukuje pakowaczy do pracy w Norwegii. Oferta bez znajomości języka dla Polaków od zaraz – wyjazd w połowie kwietnia  2015.

Stanowisko: pakowacz – pracownik produkcji
Miejsce pracy: Sarpsborg
Zarobki: 169 NOK brutto/h
Liczba wakatów: 4
Start: 13 kwiecień 2015

Zadania:
Praca odbywa się przy taśmie produkcyjnej w zakładzie przetwórstwa mięsnego i polega na układaniu plasterków wędliny na tacki zgodnie z zadaną wagą, następnie tacki układane są na taśmociągu i kierowane do maszyny paczkującej. Zadania w wykonywane są w ubraniu ochronnym oraz w rękawiczkach z zachowaniem najwyższych standardów higienicznych.

Wymagania:
– komunikatywna lub lepsza znajomość języka angielskiego
– doświadczenie w produkcji spożywczej, gastronomii lub wykształcenie w zawodzie “rzeźnik – wędliniarz”
– znajomość zasad higienicznych dotyczących pracy z żywnością
– szybkość, dokładność, zdolność do pracy pod presją czasową
– umiejętność współpracy w grupie
– gotowość do podjęcia pracy w trybie 3-zmianowym
– chęć do wzięcia nadgodzin, jeśli będzie taka potrzeba
– tylko osoby nie palące

Oferujemy:
– umową czasową na okres 3 miesięcy podpisywaną z norweską agencją pośrednictwa zatrudnienia
– możliwość bezpośredniego zatrudnienia u pracodawcy dla sprawdzonych pracowników
– ubranie ochronne / robocze będzie zapewnione przez pracodawcę
– agencja pośredniczy w wynajmie taniego zakwaterowania w Sarpsborg
– zapewnione wsparcie polskiego koordynatora
– brak opłat za rekrutację, koszt przygotowania dokumentów zostanie potrącony dopiero z pierwszej wypłaty (ok 300-400 NOK)

Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Produkcja spożywcza Sarpsborg kwiecien 2015”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 865551ef157ece53

4 komentarze na “Norwegia praca przy pakowaniu wędliny na produkcji bez znajomości języka Sarpsborg”

  1. Beata Pakiet na 9 kwietnia 2015 @ 10:21

    Witam serdecznie
    Jestem bardzo zainteresowana ofertą pracy przy pakowaniu wędlin. Mieszkam na stałe w Sarpsborg od dwóch miesięcy z synem i mężem.Posiadam numer personalny oraz pozwolenie na stały pobyt w Norwegii. Jestem pracowita i spełniam wszelkie wymagania dotyczące tej oferty.Mam 36 lat.Od dwóch miesięcy chodzę na kurs norweskiego.

    mój telefon 40579644
    beatapakiet@wp.pl

  2. Witam.Jestem wraz z kolega gotowy do podjecia tej pracy jestesmy rzeznikami z doswiadczeniem pracy w Norwegi tel 93985423 kempez35@wp.pl

  3. damian.manczuk na 5 maja 2015 @ 12:41

    Witam, jestem młodym pełnym energii do pracy 24 latkiem bez nałogów, jestem bardzo zainteresowany państwa propozycją,aktualnie mieszkam w Sandnes ale z dojazdem nie będę miał żadnych problemów, proszę o kontakt pod nr: 45204579
    pozdrawiam

  4. student2 na 17 maja 2015 @ 13:33

    Jesteśmy zainteresowani państwa ofertą. Znamy biegle angielski , niemiecki i francuski. Jesteśmy pracowici i uczciwi. Prosimy o kontakt : i.wieczorek13@wp.pl