171/h brutto NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka przy sprzątaniu samolotów w Oslo 2018

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 lutego 2018 05:36

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Norwegii przy sprzątaniu samolotów na lotnisku w Oslo. Zatrudnienie na stanowisku sprzątacza-sprzątaczki także bez znajomości języka norweskiego (konieczny angielski).

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zarobki: 171 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik na tym stanowisku odpowiedzialny jest za sprzątanie wnętrz samolotów – odkurzanie, wycieranie, mycie szyb, uzupełnianie ulotek reklamowych itp.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • pełna punktualność
  • zdolność do pracy w grupie
  • znajomość języka angielskiego
  • sumienność
  • dużą zaletą będzie aktualne zamieszkanie w Oslo
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • zaświadczenie o niekaralności
  • przyjazne nastawienie i optymizm

Zapewniamy:

  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie, w hotelach robotniczych o podwyższonym standardzie za 4000 NOK miesięcznie
  • przeszkolenie pracownicze
  • norweską umowę o pracę do podjęcia od zaraz
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia we wszelkich kwestiach formalnych oraz przy zaaklimatyzowaniu się na miejscu

Aplikacja:
Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „pracownik sprzatajacy”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 1745a91f76f83451

11 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka przy sprzątaniu samolotów w Oslo 2018”

  1. Sandrusia na 25 lutego 2018 @ 23:10

    Jestem zainteresowana

  2. angelakos@ na 26 lutego 2018 @ 11:24

  3. Jestem zainteresowana

  4. Witam, jestem zainteresowana. Proszę o kontakt +48792818332

  5. agnieszka.sobota93 na 26 lutego 2018 @ 21:35

    Jestem zainteresowana.

  6. Mariola Karys na 2 marca 2018 @ 20:02

    Witam. Jestem zainteresowana pracą. Nie mogę niestety nigdzie znaleźć.

  7. marrta-t na 5 marca 2018 @ 13:44

    Dzień dobry, jestem zainteresowana wraz z narzeczonym ofertą pracy od zaraz. Wypełnialiśmy formularz każde z osobna. Proszę o kontakt. Tel. +48 782-444-540 lub e-mail: marrta-t@wp.pl

  8. Witam
    jestem zainteresowana oferta pracy
    znam j.angielski i mam doswiadczenie w sprzataniu
    mieszkam w okolocy Oslo
    +48 692990199

  9. Witam, jestem zainteresowany. Szukam pracy wraz z kolegą w okresie czerwiec-wrzesień. Znam j. angielski. Proszę o kontakt maciej.kucharski@10g.pl

  10. Witam ,jestem zainteresowana oferta. prosze o kontakt +48538930060 kohka576@gmail.com

  11. maria beras na 23 lipca 2018 @ 17:26

    Dzień dobry jestem zainteresowana ta praca prosze o kontakt 667486084