130 brutto + zakwaterowanie NOK

Norwegia praca sezonowa od zaraz – zbiory śliwek Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 lipca 2014 04:11

Gospodarstwo sadownicze w Lillehammer zatrudni od zaraz osoby do zbioru śliwek. Wakacyjna praca w Norwegii na okres 6 tygodni z zapewnionym bezpłatnym zakwaterowaniem. Oferta również dla grup oraz par.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Miejsce pracy: Lillehammer
Zarobki: 130 Koron Norweskich brutto za godzinę
Liczba miejsc: 20

Obowiązki:
– ręczny zbiór owoców śliwek z drzewek owocowych w gospodarstwie sadowniczym
– sortowanie owoców według klas jakościowych
– układanie w skrzynkach do transportu

Wymagania:
– gotowość do wyjazdu od zaraz na co najmniej 6 tygodni
– własny transport do Norwegii
– mile widziane osoby z doświadczeniem przy zbiorach owoców
– sugerowana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
– status studenta lub ucznia oraz wiek powyżej 18 lat

Pracodawca oferuje:
– zatrudnienie na warunkach norweskich
– bezpłatne zakwaterowanie w domkach letniskowych
– udostępniona kuchnia
– prysznice i WC również są na miejscu
– wynagrodzenie wypłacane co tydzień

Jak aplikować?

Oferta pochodzi z serwisu Finn.no. Aplikację można składać pod poniższym linkiem klikając po prawej stronie niebieski przycisk “Sok Her”.

Link: www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=50074261

Uwaga od administracji: prosimy o nie zwlekanie ze składaniem aplikacji, bo takie oferty bardzo szybko znikają z uwagi na dużą liczbę chętnych.

ID ogłoszenia: 45353cdc0294993e

23 komentarze na “Norwegia praca sezonowa od zaraz – zbiory śliwek Lillehammer”

  1. Nie działa ten link…

  2. zapominajka18 na 22 lipca 2014 @ 14:25

    Powyższy link nie działa . Jestem zainteresowana oferta pracy mój e mail anna_stojek22@onet.pl

  3. mariusz67 na 22 lipca 2014 @ 15:04

    Witam,jestem zainteresowany Państwa ofertą.Wraz z kolegą chętnie podejmiemy pracę przy zbiorach od sierpnia.Posiadamy prawojazdy katC,dobry stan zdrowia,bez nałogów,angielski w stopniu komunikatywnym.
    Oferty proszę przesłać na kontakt femstal@onet.pl
    Z poważaniem Mariusz

  4. Witam
    Jestem bardzo zainteresowany kontakt tel 93963271 polska695@o2.pl
    Znajduje sie aktualnie w Norwegii,posiadam wszystkie dokumenty aby rozpoczac prace od zaraz
    Jestem silny,nie boje sie zadnej pracy.Znam komunikatywny angielski. Do Lillehammer mam 170 wiec na miejscu moge sie znalezc w 3 godziny

  5. Witam!
    Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy. Mam 22 lata i jestem energicznym i silnym fizycznie mężczyzną. Obecnie studiuję i szukam pracy na okres wakacyjny. Posługuję się językiem angielskim. Pracę mogę podjąć od zaraz gdyż obecnie znajduję się w Norwegii.
    Proszę o kontakt drogą mailową radoslawgawkowski@wp.pl
    lub telefoniczny +47 96831651
    Z góry serdecznie dziękuję

  6. berka1717@wp.pl na 23 lipca 2014 @ 14:04

    dzien dobry,

    jestesmy parą gotową podjac prace na okres od zaraz do konca wrzesnia.prosimy o szczegóły NA MEILA berka1717@wp.pl badz tel 605391915

    pozdrawiamy serdecznie
    bernadka i damian

  7. Witam,
    wraz z dwoma osobami jesteśmy chętni do podjęcia pracy. Spełniamy wszystkie wymagania zawarte w ogłoszeniu. Każde z nas jest ambitne, pracowite i chętne do wakacyjnego zarobku.
    PS. Ogłoszenie zawarte w linku wygasło. Proszę o podanie maila w celu dosłania CV.

  8. Bartek95 na 25 lipca 2014 @ 08:20

    Witam wraz z dwoma osobami chętnie przyjmiemy pracę, Jesteśmy młodzi, ambitni i bardzo potrzebujemy pracy dorywczej, spełniamy wszelkie kryteria.
    Proszę o podanie kontaktu, zaraz prześlemy CV.
    bartek.luty95@o2.pl

  9. Klaudia011 na 25 lipca 2014 @ 10:19

    Ja i trójka moich przyjaciół jesteśmy zainteresowani pracą. Możemy przyjechać od zaraz. Proszę o kontakt +48 720871720.

  10. bartek9307 na 25 lipca 2014 @ 10:35

    Dzien dobry,
    razem z moimi znajomymi: Eliza i Tomkiem, jestesmy zainteresowani Panstwa oferta pracy.
    Przebywamy obecnie w Norwegii, posiadamy wlasny samochod, mozemy byc na miejscu w przeciagu kilku godzin, Wszyscy troje poslugujemy sie jezykiem angielskim w stopniu bardzo dobrym. Studiujemy we Wroclawiu, jestesmy pracowici, ambitni i zalezy nam na znalezieniu pracy na wakacje. Mamy doswiadczenie w zbiorach warzyw i owocow w Norwegii w Larvik.
    Prosimy o kontakt na adres email soltysiak.bartlomiej@gmail.com lub na numer telefonu 0048691709157.

  11. Witam,
    Proszę o kontakt na rafal.bamber92@gmail.com

  12. Buzzy925 na 26 lipca 2014 @ 13:47

    Witam. Jestem zainteresowany pańską ofertą. Obecnie skończyłem studia na AWF’ie i poszukuję dodatkowej pracy. jestem osobą sprawną fizycznie, dostosowuję się do wymogów i warunków pracy. Od 6 lat pracuję na działkach i zakres moich obowiążków to: pielęgnacja roślinności, uprawa działki, zbieranie i sortowanie owoców, podcinanie gałęzi. Brak nałogów, systematyczny, skrupulatny. Gotowy do wyjazdu od zaraz.
    Adam Golański
    Mój numer kontaktowy: 501962367
    e-mail: adamgolas@o2.pl

  13. Jestem zainteresowana zbiorem. Mam doświadczenie przy zbiorze. Dojazd do Norwegii nie byłby problemem. Jestem solidna i sumienna. Proszę o kontakt na mój email : moniawozniak1993@gmail.com

  14. Witam! Wraz z koleżanką aktualnie znajdujemy się w lilehammer i spełniamy powyższe wymagania. Prace mozemy zaczynać od,zaraz. Numer kontaktowym 608-212-203.

  15. Witam
    wraz z 3 koleżankami – wszystkie studentki- przyjeżdżamy do Norwegii 01.08.2014 w celu zarobkowym na okres wakacyjny. Jesteśmy zainteresowane ofertą oraz chętne i gotowe do ciężkiej pracy. Prosimy o kontakt na adres mailowy anna.lazniak@gmail.com lub na numer telefonu +48 508728212.
    Serdecznie pozdrawiam
    Anna

  16. marcinor na 27 lipca 2014 @ 19:41

    Witam,
    jesteśmy z przyjacielem zainteresowani tą ofertą. Obaj bardzo dobrze znamy język angielski i mamy doświadczenie w podobnych pracach.
    Proszę o kontakt: pl.web@poczta.fm

    Pozdrawiam,
    Marcin Orczykowski.

  17. Witam,

    jesteśmy parą przyszłych studentów, od października zaczynamy studia. Mam 20 lat, a moja dziewczyna 18, jesteśmy zainteresowani wyjazdem do pracy na okres miesiąca/półtora miesiąca. Posiadamy dużą chęć do pracy, jesteśmy komunikatywni i potrafimy pracować w zespole. Możliwość podjęcia pracy od zaraz. Prosiłbym o szczegółowe informacje na temat wyjazdu oraz odpowiedź.

    z uszanowaniem

    Bartosz

    bartkop@onet.eu

  18. witam jestem Daniel i jestem zainteresowany propozycja pracy przy zbiorach od zaraz,posiadam doswiadczenie w wybranej branzy,jezyk norweski kimunikatywny tel.48739510985

  19. DamianBabiuch na 1 sierpnia 2014 @ 17:45

    Dzień dobry.Jestem bardzo zainteresowany państwa ofertą pracy przy zbiorach. Doswiadczenie przy zbiorach roznego rodzaju owoców i warzyw Holandia , Dania , Francja .Pracę chcialbym podjac od zaraz . Jestem uczciwy i pracowity. Polecam siebie jako pracownika fizycznego . Prosze o kontakt telefoniczny 690-820-292

  20. Witam
    Jestesmy zajnteresowani panstwa oferta
    3 osoby w wieku 20 – 45 lat
    Jezyk angielski Komunikatywnie
    Pracowalismy za granica oraz na zbiorach
    Jestesmy rzetelni i sumienni
    Posiadamy Prawo jazdy oraz samochod
    Prosze o Kontakt
    Szymex22.13@o2.pl
    887 643 676

  21. aleksandra28 na 4 sierpnia 2014 @ 12:20

    4 osoby chętne! studenci i uczniowie!

  22. Witam, jesteśmy zainteresowani ofertą. Obecnie przebywamy na terenie Norwegi, do Lillehammer mamy 2 godz drogi. Jesteśmy parą studentów w wieku 22 lat. Mamy doświadczenie przy pracy w zbiorach. Oboje znamy dobrze język angielski oraz posiadamy prawo jazdy. Prosimy o kontakt pod nr tel: 47743333

  23. Witam!
    Jesteśmy bardzo zainteresowani państwa ofertą.
    Mamy doświadczenie przy pracy za granicą oraz przy zbiorach.
    Jesteśmy sumienni, odpowiedzialni, pracowici w dobrej kondycji fizycznej. Znamy język angielski w stopniu komunikatywnym. Motywacją do podjęcia tej pracy jest chęć kontynuowania nauki.
    Bardzo prosimy o kontakt 508072074, ddrzymont@gmail.com
    Z góry dziękujemy!