166 brutto NOK

Oferty fizycznej pracy w Norwegii z językiem angielskim sortowanie paczek Sandefjord

  • Miasto: Sandefjord
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 listopada 2014 03:05

Centrum logistyczne z Sandefjord poszukuje 3 Polaków do pracy fizycznej w Norwegii z językiem angielskim przy sortowaniu oraz załadunku paczek. Zatrudnienie na zmianę nocną.

Stanowisko: pracownik fizyczny w logistyce
Zarobki: 166 NOK brutto za godzinę
Liczba miejsc: 3
Strat od grudnia 2014

Zadania:
Zatrudnienie w firmie kurierskich przy sortowaniu paczek. Zadaniem pracownika będzie rozładunek samochodów ciężarowych, praca przy taśmie polegająca na sortowaniu przesyłek oraz ponowny załadunek na mniejsze samochody.

Wymagania:
– komunikatywny język angielski
– dobry stan zdrowia, kondycja, siła fizyczna
– uczciwość, rzetelność
– gotowość do pracy na zmiany nocne od 12:00 do 8:00 rano
– atutem będzie doświadczenie na podobnej posadzie

Oferujemy:
– tanie zakwaterowanie w Norwegii w mieszkaniach oddalonych od miejsca pracy o ok 4 km
– umowa na okres próbny 3 miesiące
– możliwość stałej współpracy
– praca w nowoczesnej firmie z pełnym zapleczem socjalnym
– atrakcyjne premie za nadgodziny

Jak aplikować?

Zgłoszenia można wysyłać za pośrednictwem strony:

praca4u.net/pracownik-fizyczny-logistyka-norwegia-id751777.html

źródło: praca4u.net

ID ogłoszenia: 80354597cdf74260

7 komentarzy na “Oferty fizycznej pracy w Norwegii z językiem angielskim sortowanie paczek Sandefjord”

  1. b.stefaniak90 na 12 listopada 2014 @ 12:34

    witam mam 24 lata i posiadam doswiadczenie jako magazynier/pracownik produkcyjny w takich krajach jak Polska Holandia Niemcy. chetnie podejmę prace. razie zapotrzebowania posiadam kolege rowniez doswiadczonego gotowego do wyjazdu. 516 319 252

  2. pracowałem jako kurier w DHL..jestem zainteresowany

  3. Witam. jestem zainteresowany praca. 93992968

  4. witam jestem zainteresowany tą ofertą pracymam doswiadczenie w tego typu pracy.Piotr;+48 607 150 912; dziekuje pozdrawiam

  5. Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Jestem osobą młodą, wytrzymałą, silnie zmotywowaną do ciężkiej pracy, posiadam dobrą znajomość języka angielskiego. Spełniam wymagania powyższej oferty pracy. Proszę o kontakt jarek22221@o2.pl

  6. witam jestem zainteresowany tym ogłoszeniem spełniam wszystkie warunki a ponadto pracowałem 1 rok na magazynie w sieci handlowej oraz byłem kurierem w firmie UPS kontakt grzeg.klos@interia.pl

  7. krzysztofkulig na 8 stycznia 2015 @ 16:41

    Witam.
    Jestem zainteresowany waszą ofertą pracy. Spełniam wszystkie warunki podane w ogłoszeniu, jestem zdrowym sprawnym mężczyzną w wieku 24 lat. Mam doświadczenie na
    podobnym stanowisku, gdyż pracowałem w firmie logistycznej DSV w
    holandii. Posiadam uprawienia na wózki widłowe.
    Jeśli będziecie państwo zainteresowani moją osobą proszę o kontakt na
    maila bądź pod numerem 725148137.