169 NOK brutto/h NOK

Od czerwca fizyczna praca Norwegia Tønsberg przy przeprowadzkach bez języka

  • Miasto: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 maja 2016 14:06

Firma z Tønsberg poszukuje pracowników fizycznych do pracy w Norwegii przy przeprowadzkach od czerwca 2016. Zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pomocnik przy przeprowadzkach

Lokalizacja: Tønsberg, Norwegia

Termin: praca do podjęcia od czerwca 2016

Stawka godzinowa: 169 NOK brutto na godzinę

Zakres obowiązków:

  • jest to ciężka praca fizyczna wymagająca skupienia i dużej ostrożności
  • pracownicy odpowiadają za demontaż mebli, sprzętów oraz wszelkiego innego wyposażenia, następnie załadunek na samochód przewozowy oraz na miejscu rozładunek towaru i montaż w nowych miejscach

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna, zwinność, zręczność
  • bezwzględna uczciwość
  • atutem będą zdolności techniczne lub doświadczenie jako konserwator czy złota rączka
  • znajmość języka angielskiego na własne potrzeby
  • możliwość przedstawienia pracodawcy aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • umiejętność pracy w zespole
  • szybkość
  • wytrzymałość
  • elastyczność godzinowa – brak problemów z pracą w godzinach nadliczbowych oraz w weekendy

Zapewniamy:

  • umowa o pracę w oparciu o norweskie prawo pracy
  • pomoc w relokacji
  • wsparcie polskiego koordynatora w zespole
  • przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie do podjęcia od czerwca 2016

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.eu
Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.

Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 538574979aeea892

6 komentarzy na “Od czerwca fizyczna praca Norwegia Tønsberg przy przeprowadzkach bez języka”

  1. Marcin89kr na 28 maja 2016 @ 19:31

    Witam nestety poday przez Pana mail jest błędny. Wiadomości nie dochodzą.

  2. Marcin89kr na 28 maja 2016 @ 19:43

    Witam, chciałem skontaktować się z Panem, jednak na podany przez Pana adres maile nie dochodzą. Jestem bardzo zainteresowany ww. ofertą. tel. 725365751

  3. Naumiak85 na 3 czerwca 2016 @ 20:46

    Witam też jestem zainteresowany ww ofertą tel. 512-960-353

  4. gienek12511 na 10 czerwca 2016 @ 06:58

    Witam jeżeli oferta nadal aktualna to jestem też zainteresowany z zawodu jestem stolarzem i znam się na tym fachu tel 791566881,mail .gienek12511@onet.pl
    Waldemar

  5. boski.adam na 13 czerwca 2016 @ 19:06

    Witam, razem z dwójką kolegów jesteśmy zainteresowani ofertą. Jesteśmy studentami z Warszawy, mamy po 20 lat i chętnie podejmiemy się pracy fizycznej. Wysportowani, charyzmatyczni, zmotywowani i pracowici. Poważnie podchodzimy do powierzonych nam zadań. Wszyscy posiadamy prawo jazdy kat. B oraz zaświadczenie o niekaralności. Dobrze znamy język angielski, o czym świadczy certyfikat B2. Praca w weekendy i nadgodziny nie są dla nas problemem. Interesuje nas okres od początku lipca do połowy sierpnia.
    Proszę o kontakt na adres e-mail: boski.adam@op.pl
    lub pod numerem telefonu: 785 170 996
    Pozdrawiam

  6. Witam.

    Razem z kolegą jesteśmy zainteresowni Pańską ofertą pracy.

    Wojciech Marszałek tel. 502 068 360 mail: wojnek69@vp.pl

    Jakub Gaudyn tel: 781 572 556
    kubagaudyn@o2.pl

    Jesteśmy studentami ASP w Katowicach. Wcześniej pracowaliśmy przy okazji różnych imprez, między innymi jako pomoc na magazynie ( IEM 2016 ) i stawiacze płotów zaporowych ( Juwenalia Śląskie ). Ciężka praca fizyczna i zespołowa w nieregularnych godzinach pracy nie jest nam obca.

    Język angielski znawy w stopniu komunikatywnym.

    Czekamy z niecierpliwoscią na kontakt.