od 189/h NOK

Od zaraz praca Norwegia przy sprzątaniu po remontach bez znajomości języka Askim

  • Miasto: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 listopada 2022 00:57

Oferujemy zatrudnienie w Askim dla sprzątaczek i sprzątaczy bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu obiektów po remontach. Pracodawca pomaga w szukaniu kwatery do wynajęcia.

Stanowisko: Personel sprzątający po remontach

Lokalizacja: Askim, Norwegia

Zarobki: od 189 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca fizyczna, wykonywana zespołowo przy sprzątaniu po remontach – tyczy się domów, mieszkań, hal produkcyjnych, biur, budynków użyteczności publicznej itp.
  • do zadań należy usuwanie kurzu, zabrudzeń po materiałach budowlanych, kamienia z armatury, mycie powierzchni, odkażanie itp.

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • chęć podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • dobra kondycja fizyczna
  • zdolność do pracy w zespole
  • wydajność, sumienność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • pełna samodzielność

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • wsparcie na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na pełny etat do podjęcia od zaraz
  • uczciwe wynagrodzenie
  • pomoc w zorganizowaniu odpłatne zamieszkania w Norwegii

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.eu

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.

Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 911636fb1ace8ab8