minimum 100/h NOK

Od sierpnia 2017 Norwegia praca sezonowa zbiory borówek Jessheim

  • Miasto: Jessheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 stycznia 2017 03:49

Możliwość zatrudnienia dla Polaków bez znajomości języka w Jessheim przy zbiorach borówek. Sezonowa praca w Norwegii do podjęcia od sierpnia 2017 dla 15 chętnych.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów borówki amerykańskiej
Miasto: Jessheim, Norwegia
Liczba wakatów: 15
Rozpoczęcie: od sierpnia 2017
Wynagrodzenie: stawka akordowa ale nie mniej niż 100 NOK na godzinę pracy

Opis stanowiska:

  • praca fizyczna na polu przy zbiorach owoców – borówki amerykańskiej
  • raz na godzinę owoce muszą być zdawane do chłodni

Oczekiwania:

  • dostępność do pracy w Norwegii od sierpnia
  • znajomość języka angielskiego mile widziana
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • doświadczenie w rolnictwie

Zapewniamy:

  • pracę na okres 5 tygodni
  • zatrudnienie na podstawie umowy podpisanej z agencją pracy
  • bardzo dobre zarobki
  • darmowe zamieszkanie w domkach kempingowych – warunkiem obowiązkowym aby utrzymać bezpłatne zamieszkanie jest zbiór minimum 15 kg owoców w dni robocze

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji “Zbiory borówki amerykańskiej Jessheim”:

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 9995866e8f0b8454

7 komentarzy na “Od sierpnia 2017 Norwegia praca sezonowa zbiory borówek Jessheim”

  1. Alicja bacherek na 31 stycznia 2017 @ 12:12

    Witam jestem zaintreresowana ofertą pracy wraz z kolezamka przy zbiorach borowek moj tel 692 738 967 e-mali bach@ buziaczek. pl .pozdrawiam i czekam na informację. mamy doswiadczenie przy pracy na akord izbiorach

  2. Alicja bacherek na 1 lutego 2017 @ 12:03

    Jestem zainteresowana praca przy zbiorach borowki amerykańskiej w terminie od sierpnia. Mam doświadczenie w tego typu pracach . Proszę o kontakt pod nr tel 692738967 lub n e-mail bach@buziaczek.pl

  3. iwonkakow na 1 lutego 2017 @ 18:20

    Witam..Ja i mój chłopak jesteśmy zaintersowani pracą przy zbiorze borówki,jeżeli są jakeś wolne miejsca pracy to proszę o kontakt.mój e-mail iwona.filipkowska@onet.pl

  4. Witam jestem zainteresowana ofertą pracy przy zbiorze borówki. Mam doświadczenie gdyż w 2016 byłam na zbiorach w Niemczech . mój email : marzenatatus@wp.pl. tel 798381622. pozdrawiam

  5. waleczna94 na 13 lutego 2017 @ 22:53

    Witam, wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy przy zbiorze borówki. Jeśli są jeszcze wolne miejsca to bardzo prosimy o kontakt. Nasz email: joannawalko@wp.pl lub numer telefonu (+48) 695 376 222 Gorąco pozdrawiamy

  6. DorotaD33 na 1 marca 2017 @ 19:47

    Witam jestem bardzo zainteresowana pracą.Chętne są dwie osoby. proszę o kontakt : dorota.debowska@onet.eu

  7. Witam, wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowani pracą. Mamy doświadczenie. Proszę o kontakt 517077932
    Pozdrawiam