196,40/h brutto NOK

Praca w Norwegii bez znajomości języka na magazynie z napojami od zaraz hurtownia Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 sierpnia 2022 00:09

Aktualna od zaraz oferta pracy w Norwegii na magazynie z napojami. Zatrudnienie w hurtowni z Oslo dla kandydatów również bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnione będzie odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Pensja: 196,40 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Wakaty: 12

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac pomocniczych bezpośrednio wpływających na bezproblemowy przepływ towarów
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie kompletowanie zamówień, przyjmowanie dostaw, pakowanie towarów
  • konieczna jest bezproblemowa obsługa komputera do aktualizowania danych i wystawiania dokumentów magazynowych
  • współpracowanie z innymi działami

Oczekiwania:

  • zdolność do wydajnej pracy zespołowej
  • dyspozycyjność od zaraz
  • sumienność
  • dobra kondycja fizyczna
  • energiczność
  • umiejętność pracy pod presją
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • na miejscu zorganizowane zamieszkanie odpłatne, koszt to 4500 NOK miesięcznie
  • zatrudnienie na pełny etat
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • norweskie warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju
  • ubezpieczenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo oraz liczne dodatki
  • system 3 zmianowy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji

„Magazynier / Komisjoner Oslo”:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2023

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 2836300f8a43715e