156,40/h NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka dla par na magazynie z żywnością Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 lutego 2019 05:09

Bez znajomości języka oferta pracy w Norwegii dla Polaków na magazynie spożywczym. Zatrudnienie w Bergen dla par aktualne od zaraz przy zbieraniu zamówień, pakowaniu i rozładunku dostaw.

Stanowisko: Pracownik magazynu spożywczego

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Pensja: 156,40 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się zbieraniem zamówień, wykonywaniem prac porządkowych, wprowadzaniem danych do systemu
  • do zadań należeć będzie ścisła współpraca z innymi działami, pakowanie, rozładunek dostaw itp.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dostępność od zaraz
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem w pracy na analogicznym stanowisku
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w komfortowych warunkach, cena od osoby to 4000 NOK od pary 6000 NOK miesięcznie
  • zatrudnienie na podstawie 3 miesięcznej umowy
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej współpracy
  • pomoc koordynatora polskojęzycznego

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Norwegia praca na magazynie spożywczym. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca lutego 2019. Pierwszy wyjazd możliwy jest na początku marca 2019.

email: soknadansatte@fastem.com

ID ogłoszenia: 3135c685a32629f2