200,40/h +zakwaterowanie NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii na produkcji pizzy bez znajomości języka fabryka Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 września 2022 01:48

Ogłoszenie pracy w Norwegii aktualne od zaraz na produkcji pizzy przy taśmie. Zatrudnienie w nowoczesnej fabryce z Bergen bez znajomości języka i doświadczenia z bezpłatnym zakwaterowaniem dla wszystkich chętnych osób.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 200,40 NOK na godzinę pracy brutto

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej na produkcji pizzy
  • pracownik będzie przydzielany do prostych i powtarzalnych prac przy linii produkcyjnej
  • obowiązkiem będzie porcjowanie składników, dbanie o ciągłość produkcji, kontrola jakości, dbanie o wysoką jakość itp.

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • sumienność
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • energiczność
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy norweskiej z ubezpieczeniem, świadczeniami oraz płatnym urlopem
  • za darmo zorganizowane zakwaterowanie
  • terminowe wypłacanie pensji
  • bonusy i dodatki
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • komplet odzieży roboczej

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja otwarta, można się zgłaszać!

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 600632d82d380544