163,80 brutto NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii 2017 bez znajomości języka pakowanie przekąsek Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 lipca 2017 06:21

Fabryka słodkich przekąsek z Bergen od zaraz poszukuje pakowaczy gotowych do pracy w Norwegii. Zatrudnienie 2017 bez znajomości języka norweskiego z zakwaterowaniem odpłatnym. Umowa na 3 miesiące z możliwością przedłużenia. Pracodawca preferuje osoby ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Bergen

Zarobki: 163,80 brutto/h

Liczba miejsc: 3

Start: od zaraz

Umowa: na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia.

Zadania:

Prosta powtarzalna praca na linii produkcyjnej polegająca na zdejmowaniu produktów z taśmy i układanie ich w opakowania kartonowych. Zapełnione i zamknięte opakowanie należy następnie odłożyć na paletę.

Wymagania:

– gotowość do szybkiego podjęcia pracy

– szybkość, zręczność, niezawodność

– brak problemów ze zdrowiem

– mile widziane osoby znające język angielski, co ułatwi komunikację

– atutem będzie doświadczenie nabyte na produkcji lub pakowaniu żywności

Oferujemy:

– legalne zatrudnienie za pośrednictwem agencji na okres 3 miesięcy

– po tym terminie umowa bezterminowa bezpośrednio z pracodawcą oraz wyższa stawka

– zapewniamy zakwaterowanie odpłatne w kwaterach pracowniczych (koszt ok 3000 NOK miesięcznie)

– nie pobieramy żadnych opłat za rekrutację

– pomagamy na miejscu z formalnościami

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pp/08/17. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norway-worker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

ID ogłoszenia: 3145972c3fa8bd65

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Norwegii 2017 bez znajomości języka pakowanie przekąsek Bergen”

  1. SLOWIK1982 na 3 sierpnia 2017 @ 13:28

    Szukam pracy w Norwegii mogę pracować przy wszystkim