160-180/h NOK

Praca w Norwegii bez znajomości języka produkcja kosmetyków Baerum dla par

  • Miasto: Baerum
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 czerwca 2017 02:43

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla par na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie w fabryce z Baerum dla 2 osób bez znajomości języka norweskiego. Pracodawca zapewnia uczciwe zarobki i norweską umowę.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Miejscowość: Baerum, Norwegia
Pensja: 160-180 NOK brutto na godzinę w zależności od posiadanych umiejętności
Liczba wakatów: 2
Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • przeprowadzanie kontroli i dbanie o jak najwyższą jakość
  • pakowanie gotowych wyrobów
  • etykietowanie
  • wykładanie pustych opakowań na taśmę do napełnienia maszynowego
  • przygotowywanie produktów do magazynowania

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • brak nałogów
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy zespołowej
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy – przy pakowaniu, sortowaniu czy na magazynie
  • mile widziane osoby z własnym autem
  • możliwość pracy również na zmiany nocne

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy na czas nieokreślony po przejściu okresu próbnego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dodatki na poczet kosztów zamieszkania
  • zorganizowane na miejscu zamieszkanie w dobrych warunkach za 4000 NOK miesięcznie od osoby

Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego nw/024/17. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norway-worker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 37159431b02d862e

3 komentarze na “Praca w Norwegii bez znajomości języka produkcja kosmetyków Baerum dla par”

  1. Justyna_Ryszkiewicz na 19 czerwca 2017 @ 23:53

    Jestem zainteresowana. Prosze o kontakt : +48530418815

  2. oktawiatwardowska na 7 lipca 2017 @ 09:24

    Witam, razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą. Mamy doświadczenie w pracy na taśmie produkcyjnej. Znamy dobrze angielski. Proszę o kontakt telefoniczny (694776791) lub email (oktawiatwardowska@o2.pl). Pozdrawiam.

  3. SLOWIK1982 na 3 sierpnia 2017 @ 00:17

    Szukam pracy w Norwegii pilnie , pracowałem wcześniej na produkcji i na magazynie w polsce