175/h NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii na produkcji elementów wnętrz, stolarz Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 stycznia 2015 04:25

Oferujemy pracę w Norwegii na produkcji i przy montażu elementów drewnianych w charakterze stolarza. Zatrudnienie od zaraz w Bergen ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Stolarz

Lokalizacja: Bergen

Zarobki: 175 NOK za godzinę

Termin: Od zaraz

Obowiązki:

  • Prace zgodne ze zleceniem klienta.
  • Obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wykonywanie prac stolarskich oraz montażu prac w domach u klientów.

Oczekiwania:

  • obowiązkowym warunkiem jest 4 letnie doświadczenie doświadczenie na stanowisku stolarza (niezbędną są również świadectwa pracy, mile widziane będą referencje)
  • duża dokładność
  • obowiązkowość
  • fachowość
  • posiadanie wiedzy z tego zakresu – umiejętność produkcji elementów z drewna takich jak – podłogi, meble, ściany
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w długiej perspektywie
  • umowa bezpośrednio z norweskim pracodawcą
  • zakwaterowanie odbywa się w bardzo komfortowych warunkach – pojedynczy pokój w domu z innymi współpracownikami, dostęp do kuchni łazienki, wyposażone wnętrza, internet, miesięczny koszt po stronie osoby zatrudnionej to 4500 NOK
  • praca po 40 -48 godzin miesięcznie

źródło:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia z CV na adres:

  • s.prokop@jobland.pl

Prosimy o zgłoszenia od osób które spełniają powyższe warunki!

źródło:http://praca.gratka.pl/oferta/stolarz-produkcja-elementow-wnetrz-2645723.html

ID ogłoszenia: 4454c2128994e24