od 21500 /mc NOK

Ogrodnictwo sezonowa praca w Norwegii w szklarni przy kwiatach Hamar 2018

  • Miasto: Hamar
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 grudnia 2017 05:32

Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Norwegii w ogrodnictwie przy kwiatach doniczkowych. Propozycja zatrudnienia w Hamar dla chętnych bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Hamar, Norwegia

Pensja: miesięcznie od 21500 NOK miesięcznie brutto – podatek to około 25%

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w szklarni z Hamar przy kwiatach doniczkowych
  • pracownik będzie zajmował się sadzeniem, podlewaniem oraz ukorzenianiem
  • praca przy sadzonkach
  • obowiązkiem będzie wykonywanie zadań pielęgnacyjnych oraz wybieranie kwiatów dojrzałych i pakowanie

Oczekiwania:

  • wiek pomiędzy 40 a 50
  • brak problemów ze zdrowiem
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • wysoka motywacja
  • odpowiedzialne podejście do pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe na około 3 do 5 miesięcy
  • odprowadzanie składki emerytalnej
  • ubezpieczenie pracownicze
  • bardzo dobre wynagrodzenie w wysokości od 21500 koron norweskim (podatek stanowi około 25%)
  • pracownik ma zapewniony dodatek wakacyjny do 12%
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 250 zł miesięcznie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 8035a45642d8303f

12 komentarzy na “Ogrodnictwo sezonowa praca w Norwegii w szklarni przy kwiatach Hamar 2018”

  1. Jestem zainteresowany proszę o kontakt tel 882526328

  2. Witam, jestem zainteresowany ofertą. Proszę o kontakt. 664087336

  3. witam , posiadam doświadczenie pracy na szklarni w Norwegii . proszę o kontakt mailowy
    konrad26-93@tlen.pl
    Pozdrawiam

  4. Dzien dobry,bardzo chcialabym dostac sie do tej pracy bo kwiaty zarowno ciete jak I doniczkowe to moja pasja.Chce aplikowac ale nie mozna ,nie wiem w jaki sposob moglabym sie zapisac na ta oferte.Dziekuje.

  5. natalia2222 na 28 stycznia 2018 @ 21:43

    witam jestem zainteresowana praca. prosze o kontakt nasiunia@wp.pl

  6. Katarzyna43 na 1 lutego 2018 @ 23:26

    Witam pracowałam przy kwiatach w holandii
    Kwiaty cięte bukiety oraz doniczkowe
    Proszę o kontakt 729591001
    Pozdrawiam

  7. PanJaroslaw na 7 lutego 2018 @ 09:13

    Witam
    Razem z narzeczoną jesteśmy zainteresowani ofertą. Prosimy o kontakt
    j.karkosz94@gmail.com
    nr.:669032349
    Pozdrawiam

  8. aneczka1986 na 20 lutego 2018 @ 13:58

    Witam jestem zainteresowana ofertą pracy. Jestem osobą dyspozycyjną. Obecnie przebywam już w Norwegii w Lillehamer i szukam pracy w okolicy. Mój numer kontaktowy to 941-41-006

  9. swaki1991 na 27 lutego 2018 @ 21:46

    witam jestem zaiteresowany
    +48 534565895

  10. albertooo na 8 marca 2018 @ 23:18

    jestem zainteresowany prosze o kontakt: kusalbert@wp.pl

  11. werkaa12 na 10 maja 2018 @ 18:49

    Jestem zainteresowana, proszę o kontakt. 504-595-712

  12. NorwegianWorker na 19 lipca 2018 @ 19:42

    Jestem zainteresowany. Prosiłbym o kontakt telefoniczny +48 663 647 266. Jestem w tej chwili na miejscu, gotowy do podjęcia pracy.