169/h brutto NOK

Od zaraz Norwegia praca fizyczna przy przeprowadzkach bez języka Tønsberg 2018

  • Miasto: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 maja 2018 21:39

Oferujemy fizyczną pracę w Norwegii do podjęcia od zaraz. Zatrudnienie w Tønsberg dla osób bez znajomości języka norweskiego przy przeprowadzkach firm oraz prywatnych domów i mieszkań.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy przeprowadzkach

Miejsce zatrudnienia: Tønsberg, Norwegia

Zarobki: 169 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • do zadań należeć będzie praca przy przeprowadzkach – np. demontaż mebli i sprzętów, pakowanie ich, zabezpieczanie
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się rozładunkiem i załadunkiem oraz dbaniem o powierzone mienie
  • pracodawca zapewnia również wyjazdy w tzw. delegację – poza miasto z noclegiem

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • dużą zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.C
  • zdolność do pracy w grupie
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • znajomość języka angielskiego na stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • zdolności manualne

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
  • wsparcie przy relokacji
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • uniform służbowy
  • pełny etat – pracę w wymiarze 40 godzin na tydzień
  • opcję pobierania świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym
doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.pl

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.
Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 4545af6f0f26c78f

3 komentarze na “Od zaraz Norwegia praca fizyczna przy przeprowadzkach bez języka Tønsberg 2018”

  1. Ewelina Wilczek na 7 czerwca 2018 @ 18:34

    Witam . Wraz z partnerem bylabym zainteresowana oferta pracy. nr tel 537 091 953 lub email ewelina.wilczek845@wp.pl

  2. Damian Kowal na 18 czerwca 2018 @ 10:35

    Witam, jestem zainteresowny oferta

    574-261-912

  3. Grzegorz bystry na 27 lipca 2018 @ 13:27

    Witam bylbym zainteresowany ogłoszeniem , posiadam duze doświadczenie pracuję w polsce na przeprowadzkach
    Kontakt -786869998