od 170/h brutto NOK

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Norwegii przy przeprowadzkach bez języka Tønsberg 2021

  • Miasto: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 lutego 2021 02:32

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko pracownika fizycznego w Tønsberg, Norwegia praca od zaraz przy przeprowadzkach także bez znajomości języka norweskiego. Obecnie ogłoszenie skierowane jedynie do osób, które mieszkają w Norwegii.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy przeprowadzkach

Lokalizacja: Tønsberg, Norwegia

Wynagrodzenie: od 170 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • wykonywanie zadach fizycznych przy przeprowadzkach
  • jest to praca zespołowa o charakterze fizycznym
  • pracownik będzie zajmował się demontażem, zabezpieczeniem i transportem towarów
  • konieczny jest bezpieczny transport do samochodu oraz załadunek
  • nie jest to praca łatwa – czasem są przenoszone meble, instrumenty i inne ciężkie rzeczy po wąskiej klatce bez windy

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • zdolność do pracy w grupie
  • odpowiedzialność
  • samodzielność
  • bezkonfliktowość
  • dbanie o powierzone mienie
  • chęć podjęcia stałej pracy
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • norweskie warunki zatrudnienia i pierwszą umowę na okres próbny
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej pracy
  • płatny urlop, ubezpieczenie i dostęp do świadczeń socjalnych
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • pomoc w szukaniu i rezerwacji mieszkania do wynajęcia
  • zgrany zespół i rodzinną atmosferę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.eu

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.

Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 291603945219b496